امروز : یکشنبه, 28 بهمن 1397
آمازون استارتاپ Eero را برای توسعه خانه های هوشمند می خرد
3/50 امتیاز از 1 رای
 گجت  |     |   9

آمازون سرمایه‌گذاری بزرگی روی توسعه‌ی خانه‌های هوشمند کرده و هنوزهم دنبال خریدن شرکت‌هایی با فناوری جدید است تا کسب‌وکار خود را گسترش دهد. آمازون قصد دارد این‌بار روی استارتاپی هزینه کند که با ارائه‌ی روترهای مش وای‌فای معروف شده است. محصولات استارتاپ Eero سیستم وای‌فایی را فراهم می‌کند که تمام ابزارهای هوشمند خانه حتی در دورترین نقاط خانه می‌توانند به آن متصل شوند. دیو لیمپ، معاون ارشد محصولات و خدمات آمازون می‌گوید:

ما تحت‌تأثیر تیم Eero و سرعت آن‌ها در اختراع سیستم وای‌فایی قرار گرفتیم که تمام محصولات به آن متصل می‌شوند و کار می‌کنند.

آمازون استارتاپ Eero را برای توسعه خانه های هوشمند می خرد

مقاله‌ی مرتبط:

  • هر آنچه باید در مورد شبکه مش بی سیم بدانید
رقم این قرارداد و زمان بسته‌شدن آن هنوز مشخص نیست؛ اما می‌توان حدس زد فناوری آن چگونه به توسعه‌ی محصولات آمازون کمک خواهد کرد. درحال‌حاضر، محصولات زیادی مبتنی بر الکسا به بازار وارد شده‌اند که برای داشتن عملکرد صحیح باید اتصال امنی به اینترنت داشته باشند. زنگ‌های در و حسگرها و Fire TV از دیگر محصولاتی هستند که می‌توانند از مزایای فناوری Eero بهره‌مند شوند.آمازون با مالکیت Eero به فروشگاهی تبدیل می‌شود که مشتریان می‌توانند گجت‌های خانه‌ی هوشمند و روترهای موردنیاز برای آنلاین‌کردن آن‌ها را یک‌جا بخرند. البته، این موضوع شاید برای طرفداران حریم خصوصی چندان خوشایند نباشد؛ اما خانه‌ها را هوشمندتر و زندگی را آسان‌تر می‌کند.

بیشتر بخوانید:

آمازون در فناوری خودران سرمایه‌گذاری می‌کند
تجارت اَبری آمازون همچنان در حال رشد است
عملکرد درخشان آمازون در پاییز ۲۰۱۸ به لطف جمعه سیاه و دوشنبه سایبری
یک تیم فوتبال در بریتانیا از هوش مصنوعی برای چیدن ترکیب استفاده می‌کند
آمازون برای تحویل کالای مشتریان از ربات تحویل خودران استفاده می‌کند

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید