امروز : یکشنبه, 28 بهمن 1397
تماس صوتی از پیام رسان آی گپ با تلفن های ثابت در آینده ممکن می شود
4/00 امتیاز از 1 رای
 موبایل  |     |   17

آی گپ با همکاری شرکت مخابرات ایران، خدمات این شرکت را در بستر پیام‌رسان خود به کاربران ارائه می‌کند. براساس گفته‌های سید مجید صدری، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، خدمات جدید شامل مواردی نظیر پرداخت قبوض، ثبت‌نام و خدمات الکترونیک تلفن ثابت خواهد بود. وی همچنین به این نکته اشاره کرده است که خدمات ارزش افزوده بر بستر آی‌گپ نیز به لیست خدمات ارائه‌شده اضافه خواهد شد.صدری در خصوص همکاری با پیام‌رسان آی‌گپ چنین اظهارنظر کرده است:

شرکت مخابرات ایران با رویکرد حمایت از پیام‌رسان‌های داخلی و تخفیف تعرفه ترافیک به میزان یک‌چهارم برای این پیام رسان‌ها، به‌دنبال حمایت از تولید داخلی و همکاری با کسب‌وکارهای نوین کشور است.

مقاله‌های مرتبط:

  • بررسی ارتباط امن P2P در پیامرسان آی گپ
مدیرعامل شرکت مخابرات همچنین به این نکته اشاره کرده که علاوه‌بر خدمات مجازی بر بستر آی‌گپ، امکان تماس تصویری نیز با استفاده از آی‌گپ فراهم شده است. براساس گفته‌های صدری، بخش کیف پول الکترونیک آی‌گپ در حال سرویس‌دهی به مشتریان است و از این‌رو مشترکان شرکت مخابرات ایران می‌توانند از طریق اعتبار تلفن خود در آی‌گپ، تراکنش‌های مالی مخابراتی را انجام دهند. آی‌گپ اعلام کرد که در آینده‌ی نزدیک قابلیت برقراری تماس صوتی با تلفن‌های ثابت ممکن خواهد شد. به این ترتیب کاربران آی‌گپ قادر خواهند بود تا از طریق تماس صوتی مبتنی بر اینترنت، با تلفن‌های ثابت ارتباط صوتی برقرار کنند. ضمنا باید به پیشخوان ارائه‌ی خدمات مخابراتی به مشترکین و خدمات حوزه‌ی اینترنت پر سرعت بر بستر آی‌گپ نیز اشاره کرد.

بیشتر بخوانید:

بانک برزیلی امکان برداشت پول نقد با استفاده از واتساپ را فراهم کرد
آی گپ امکان باز پس‌گیری کانال برای صاحبان وب‌سایت و کانال‌ها را فراهم کرد
بررسی ارتباط امن P2P در پیامرسان آی گپ
مدیرعامل سروش: مخالف فیلترینگ و انحصار تلگرام و موافق توسعه محصول پرقدرت داخلی هستیم
تماس تصویری در آخرین آپدیت پیامرسان iGap اضافه شد

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید