امروز : پنجشنبه, 04 بهمن 1397
شبکه ی نتفلیکس ساخت سریال Shadow and Bone را تایید کرد
3/50 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   5

شبکه‌ی نتفلیکس به ساخت سریال Shadow and Bone، جدیدترین اثر اقتباسی خود بر اساس کتابی با همین عنوان به قلم Leigh Bardugo چراغ سبز نشان داد.

سایت خبری ددلاین گزارشی مبنی بر تصمیم شبکه‌ی نتفلیکس برای ساخت سریالی 8 قسمتی، بر اساس رمان تخیلی Shadow and Bone منتشر کرده است. قرار است تا داستان این سریال، بر اساس ترکیبی از داستان‌های سه‌گانه‌ی Shadow and Bone و مجموعه کتاب‌های Six of Crows به نوشته‌ی همان نویسنده ساخته شود. «اریک هیسرر» (Eric Heisserer) در کنار تهیه‌کنندگی این سریال، نوشتن فیلم‌نامه‌ی آن را نیز بر عهده خواهد داشت. از جمله آثار وی می‌توان به فیلم Lights Out و فیلم Arrival، که نامزد جایزه‌ی اسکار برای بهترین فیلم علمی تخیلی هم شده بود، اشاره کرد. فیلم Bird Box نیز از دیگر اعتبارات این نویسنده و تهیه‌کننده‌ی آمریکایی محسوب می‌شود که سال گذشته، موفق به کسب محبوبیت گسترده‌ای در شبکه‌ی نتفلیکس شد.

روایت سریال Shadow and Bone ، با به کارگیری شخصیت‌ها و داستان‌های آنان از دو مجموعه کتاب Shadow and Bone و Six of Crows، جهانی را به تصویر خواهد کشید که توسط مانعی از تاریکی خالص، به دو قسمت تقسیم شده است؛ جهانی که در هر طرف از آن، موجودات شیطانی به شکار و خوردن انسان‌ها مشغول اند. در این میان، دختری جوان به قدرتی دست می‌یابد که می‌تواند به کمک آن، این دو کشور را با یکدیگر متحد کند. اما این دختر باید در بهبویه‌ی جنگ میان گروه‌های مختلف و تلاش نیروهای شیطانی برای مبارزه با وی، راهی برای به کارگیری این قدرت در جهتی شایسته پیدا کند.

«شان لوی» (Shawn Levy)، در کنار تهیه‌ی سریال Stranger Things، تهیه کننده‌ی اجرایی این سریال نیز خواهد بود. از دیگر دست اندر کاران ساخت سریال Shadow and Bone می‌توان به «پویا شهبازیان» (Pouya Shahbazian)، دن لوین، دن کوهن و جاش بری اشاره کرد.

فیلم Bird Box پربیننده‌ترین فیلم شبکه نتفلیکس است

سری کتاب‌های مجموعه‌ی The Grishaverse از سال 2012 تا کنون، در جمع پرفروش‌ترین رمان‌های علمی-تخیلی جا داشته است. کتاب Shadow and Bone از زمان انتشارش تا به امروز، موفق به فروش 2.5 نسخه به زبان انگلیسی شده است. این کتاب همچنین به 38 زبان زنده‌ی دنیا نیز ترجمه شده است. کتاب بعدی این مجموعه با عنوان King of Scars، برای عرضه در ماه آینده برنامه ریزی شده است. امتیاز این کتاب از سایت معتبر «گودریدز» (GoodReads)، چهار و نیم (4.05) بوده و به نقل از یکی از خوانندگان، کلمات از وصف داستان بی نظیر این مجموعه ناتوان‌اند.

منبع :comingsoon

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید