امروز : پنجشنبه, 04 بهمن 1397
شرکت THQ Nordic آی پی Outcast را خریداری کرد
4/00 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   8

به نظر می‌رسد که شرکت THQ Nordic در سال 2019 نیز به خرید استودیوها و آی‌پی‌های مختلف ادامه خواهد داد. در ادامه همراه باشید.

شرکت THQ Nordic دو استودیوی جدید را خریداری کرد

شرکت THQ Nordic در سال 2018 قراردادهای خرید متعددی را امضا کرد تا جایی که این موضوع به سوژه‌ی طنز کاربران شبکه‌های اجتماعی تبدیل شده بود. حال با خرید آی‌پی Outcast، به نظر می‌آید که این شرکت قصد ندارد در سال 2019 نیز از این رویه فاصله بگیرد.

آی‌پی Outcast که در اختیار خالق اصلی‌اش یعنی استودیوی Appeal قرار داشت و بازسازی اولین و تنها نسخه‌ی آن با نام Outcast: Second Contact در سال 2017 روانه‌ی پی‌سی و کنسول‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان شد، تحت مالکیت THQ Nordic قرار گرفته است.

باید منتظر ماند و دید که THQ Nordic از این آی‌پی که جزو پیشگامان ژانر جهان آزاد به حساب می‌آمد و در زمان خود مورد توجه بسیاری قرار گرفت، چگونه استفاده خواهد کرد، گرچه این شرکت در گذشته اعلام کرده بود که قرار نیست تمامی عناوین خریداری‌شده دنباله‌ای دریافت کنند. با این وجود، باید توجه داشت که آیا این بازی برای بازار امروز بازی‌های ویدئویی آنقدر جذاب و منحصر به فرد هست که سود خوبی را برای شرکت THQ Nordic به ارمغان بیاورد یا خیر.

نظر شما راجع به خرید جدید شرکت THQ Nordic چیست؟

منبع :gamingbolt

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید