امروز : پنجشنبه, 04 بهمن 1397
وبسایت Rotten Tomatoes از امتیاز فیلم Glass پرده برداری کرد
3/00 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   12

فیلم Glass که هفته‌ی آینده اکران خواهد شد پس از اکران نمایشی رسمی، اولین امتیازات خود در وبسایت Rotten Tomatoes را دریافت کرد.

ظاهرا بر خلاف انتظار همه، امتیاز فیلم Glass که درواقع ادامه‌ی فیلم‌های Split و Unbreakable است در وبسایت Rotten Tomatoes که سایتی جهت نقد فیلم و سریال است، بسیار پایین بود و این اصلا خوش‌آیند به نظر نمی‌رسد.

وقتی Rotten Tomatoes چهارشنبه در توییتر رسمی خود از امتیازات اولیه رونمایی کرد، بیست‌وچهار بیننده‌ی اول امتیاز 42% به فیلم Glass دادند و این امتیاز ساعاتی بعد کمتر شده و به 38% نیز رسید (پس از بازدیدی معادل 26 نفر).

این امتیاز برای چنین فیلمی که تا هفته‌ی پیش توسط طرفدارانی که مشتاقانه منتظر اکران آن بوده و داستان را پیش‌بینی می‌کردند بسیار ناامیدکننده است. تقریبا بعد از بیست سال صبر کردن برای فیلم Unbreakable که در سال 2000 اکران شد، قرار بود در فیلم Glass تمام شخصیت‌های اصلی فیلم‌های Split و Unbreakable در کنار هم حضور یابند و داستانی حتی هیجان‌انگیز‌تر از داستان اصلی خود را بسازند اما با انتشار امتیازات پایین از وبسایت Rotten Tomatoes ظاهرا داستان به‌خوبی چیزی که از آن انتظار می‌رفت نشده است.

با اینکه به‌نظر می‌رسد این امتیازات به گونه‌ای برای بدنام کردن فیلم Glass بوده است، اما منتقدان گفته‌اند که فیلم می‌توانست خیلی بهتر باشد و این نظریه احتمالا بر سابقه کاری تهیه‌کننده این فیلم یعنی «ام. نایت شیامالان» (M. Night shyamalan) اثر بزرگی خواهد گذاشت، چرا که در سال 2000 که هنوز فیلم‌های ابرقهرمانی مد نبود و کم‌تر کسی از آن‌ها صحبت می‌کرد، فیلم Unbreakable طرفداران خود را داشت و همین موضوع انتظار طرفداران شیامالان را چند برابر کرده بود.

اگرچه تاریخ ثابت کرده که فقط نظر منفی منتقدین کافی نیست و باید منتظر نظر بقیه بینندگان بخصوص طرفداران این دو مجموعه بود، چراکه ممکن است آن‌ها کاملا از فیلم Glass لذت ببرند. شیامالان در یک بیانیه‌ای اعلام کرد که یکسری از صحنه‌های دیده نشده در فیلم Unbreakable در فیلم Glass مشاهده خواهد شد. وی همچنین گفت:

نمی‌خواهم خیلی داستان را برایتان تعریف کنم، اما صحنه‌هایی از فیلم اصلی Unbreakable مشاهده خواهید کرد. صحنه‌هایی که در فیلم اصلی ندیده بودید. می‌توانید تغییر را در بازیگر اصلی نیز ببینید، چراکه وقتی 18 سال دوربینی جلوی شما کار بگذارند چنین هم خواهد شد.

تماشا کنید: انتظارات با انتشار تریلر فیلم شیشه به پایان رسید

فیلم Glass به کارگردانی و نویسندگی شیامالان و با بازی «جیمز مکوی» (James McAvoy) و «بروس ویلیس» (Bruce Willis) و «ساموئل ال. جکسون» (Samuel L. Jackson) جمعه 28 دی ماه اکران خواهد شد.

پیش‌بینی شما درمورد کیفیت این فیلم چیست؟

منبع :comicbook

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید