امروز : پنجشنبه, 04 بهمن 1397
تاریخ شروع فیلمبرداری فصل 2 سریال Castle Rock مشخص شد
4/00 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   21

شبکه‌ی Hulu به‌تازگی با مشخص کردن برنامه‌‌ی معینی برای فصل دوم سریال Castle Rock ، از آغاز مراحل فیلم‌برداری آن برای مارس (اسفند) سال جاری خبر داد.

سریال Castle Rock، نام یکی دیگر از پروژه‌های اقتباسی و بلندپروازانه‌ی سال 2018 از سوی شبکه‌ی Hulu بوده که بر اساس کتابی با همین عنوان، نوشته‌ی استفن کینگ ساخته شده است. موفقیت فصل اول این سریال، ادامه‌ی آن را برای فصلی دیگر ضمانت کرد. حال بر اساس تازه‌ترین اخبار منتشر شده، شبکه‌ی Hulu اعلام کرد که شروع فیلم‌برداری فصل دوم این سریال را برای اسفند سال جاری برنامه‌ریزی کرده است. طبق گزارشی که سایت Production Weekly منتشر کرده، فیلمبرداری و تولید فصل دوم این سریال قرار است از مارس ۲۰۱۹ در شهر ماساچوست آغاز شود.

سریال «کسل راک» (Castle rock) مجموعه‌ی تلویزیونی درام و روان‌شناسی آمریکایی، برگرفته از داستان‌های استیون کینگ است. این سریال با ترکیب کردن طعم و مزه‌ی افسانه‌ای با داستان گویی صمیمانه‌ی سرگذشت شخصیت‌ها، حماسه‌ای آمیخته از تاریکی و روشنایی را در قالب اتفاقاتی عجیب در شهری تخیلی به تصویر می‌کشد. تا حدی می‌توان « شهر خیالی کسل راک» (Maine town of Castle Rockhas) را عنصری برجسته در آثار ادبی استفن کینگ، این پادشاه ترس قلمداد کرد. بسیاری از داستان‌های وی یا در این شهر معروف شکل گرفته‌اند و یا اینکه در آن‌ها اشاراتی به این شهر شده است.

ساخت سریالی “برگرفته” از تخیلات ذاتی استفن کینگ و نه اقتباسی جز به جز از کتاب وی، به این معنا بوده که هر فصل از این سریال می‌تواند بر راز و رمز انحصاری خود تمرکز کند. داستین توماسون، از تهیه کنندگان سریال Castle Rock گفت:

هر فصل از این سریال قرار است تا داستانی متعلق به خودش را داشته باشد. ما سعی داریم تا درست همانند کتاب، مخاطبین را با درهم شکستن مسیر‌های داستانی متفاوت، غافلگیر کنیم. مثلا در کتاب، شخصیت‌ها به روش‌های نامعلومی یکهو ظاهر می‌شوند. در دنیای تخیلات استفن کینگ، روایت داستان در لایه‌هایی رازآلود، مخاطبین را در سرجای خود میخکوب می‌کند. در جای جای مسیر داستان، سورپرایزی آماده‌ی غافل گیر کردن تماشاگر به سر می‌برد. پایدارماندن به ماهیت داستان گویی کینگ، تا حدی به ما کمک می‌کند تا پیش طرحی از کلیت سریال را در دست داشته باشیم.

همه چیز در مورد سریال Castle Rock

در لحظات پایانی سریال Castle Rock، اشاره‌ی کوتاهی به داستان The Shining، یکی از معروف‌ترین آثار استفن کینگ را شاهد بودیم. گرچه هنوز مشخص نیست که این فصل با داستان The Shining ارتباط خواهد داشت یا نه.

منبع :comicbook

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید