امروز : پنجشنبه, 04 بهمن 1397
تراویس فیمل به جمع بازیگران سریال Raised By The Wolves پیوست
3/00 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   15

سریال Raised By The Wolves ، جدیدترین محصول تخیلی شبکه‌ی TNT و با کارگردانی ریدلی اسکات است که در آن شاهد حضور تراویس فیمل خواهیم بود.

«ریدلی اسکات» (Ridley Scott)، از کارگردانان نام آشنای هالیوود بوده که تاکنون آثاری نظیر فیلم «بیگانه» (Alien)، «گلادیاتور» (Gladiator) و Blade Runner را در کارنامه‌ی حرفه‌ای خود به ثبت رسانده است. وی هم اکنون کارگردانی جدیدترین محصول علمی تخیلی شبکه‌ی TNT را با عنوان «بزرگ شده توسط گرگ‌ها» (Raised by Wolves)، بر عهده دارد. تا مدت‌ها از وی خبری نبود تا اینکه در سال 2012، با اسپین آفی از فیلم بیگانه با عنوان پرومتئوس، باری دیگر به عرصه‌ی سینما بازگشت. پس از آن نوبت به کارگردانی دنباله‌ای از فیلم پرومتئوس با نام alien covenant رسید که با اکرانش در سال 2017، موفق به کسب درآمدی 241 میلیون دلاری شد. عملکرد این فیلم خیلی باب میل انتظارات ظاهر نشد و سبب شد تا ریدلی اسکات از تصمیم خود برای ساخت دنباله‌ای برای آن صرف نظر کند.

انتخاب بازیگران سریال Raised By The Wolves، که اولین تجربه‌ی کارگردانی اسکات برای تلویزیون نیز محسوب می‌شود، به تازگی آغاز شده است. به گزارش از سایت ددلاین، تراویس فیمل برای بازی در نقش یکی از شخصیت‌های اصلی داستان، در نظر گرفته شده است. تراویس فیمل بیشتر برای بازی در نقش رگنار در سریال وایکینگز شناخته می‌شود. وی اخیرا در ساخت نسخه‌ی بازسازی بازی ویدئویی Warcraft، در نقش Anduin Lothar حضور داشته است. فیلم‌نامه‌ی این سریال توسط «آرون گوزیکوفسکی» (Aaron Guzikowski) که آثاری مانند فیلم «زندانیان» (Prisoners) و فیلم The Red Road را در کارنامه‌ی خود دارد، نوشته خواهد شد.

داستان این سریال حول دو اندروید (روبات) در سیاره‌ای مرموز روایت می‌شود که وظیفه دارند تا فرزندان انسان را در آن‌جا پرورش دهند. هنوز جزییاتی از نقش تراویس فیمل در این سریال منتشر نشده است. گرچه به نقل از سایت خبری ددلاین، احتمالا وی در نقش شخصیت مارکوس ظاهر خواهد شد. حال مارکوس، هم می‌تواند یکی از انسان‌هایی باشد که درگیر اختلافات اعتقادی است یا اینکه رباتی با نام مستعار “پدر” خواهد بود. قرار است تا داستان سریال از دیدگاه یک ربات روایت شود؛ پس گزینه‌ی دوم یعنی حضور فیمل در نقش یک ربات، منطقی‌تر به نظر می‌رسد. جالب است که بدانید فیلم بیگانگان (Covenant) نیز از دیدگاه یکی از آندرویدها (ربات) با بازی مایکل فسبندر، روایت شده بود. این موضوع احتمالا همان چیزی است که در وهله‌ی اول، توجه‌ی ریدلی اسکات را متوجه‌ی خودش کرده است.

پس از موفقیت شبکه‌ی TNT با سریال The Alienist در سال گذشته، حالا انتظار می‌رود که سریال Raised By The Wolves، اعتبار آور این شبکه در سال 2020 باشد. صحت این فرضیه، به معنای به کار گرفتن روشی هوشمندانه از سوی شبکه‌ی TNT است که به تلاش آن برای حضور در میان تماشایی‌ترین سریال‌های جهان سینمایی اشاره می‌کند.

سریال Raised By Wolves، هنوز از تاریخ دقیقی برای اکران بهره‌مند نیست.

منبع :screenrant

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید