امروز : پنجشنبه, 04 بهمن 1397
نگاه نزدیک ویدیویی به تلویزیون 88 اینچی 8K ال جی در نمایشگاه CES 2019
4/00 امتیاز از 1 رای
 تکنولوژی  |     |   11

تلویزیون 88 اینچی 8K ال جی با بهره‌گیری از جدیدترین فناوری ها شما را مبهوت خواهد کرد. اگر می‌خواهید با این تلویزیون نوآورانه آشنا شوید، در نگاه نزدیک ویدیویی به تلویزیون جدید ال جی در نمایشگاه CES 2019 همراه ما باشید.

امسال، ال جی با دستی پر به رویداد فناوری لاس وگاس آمد و چندین تلویزیون جذاب را پیش روی علاقه‌مندان قرار داد. یکی از این محصولات، تلویزیون 88 اینچی 8K ال جی با فناوری OLED بود که می‌تواند صدا را بدون اسپیکر پخش کند. حاشیه‌های اطراف صفحه بسیار باریک هستند و در محیط‌های تاریک‌تر، عملا یک صفحه بسیار بزرگ پیش روی شما قرار می‌گیرد. قرار دادن این تعداد پیکسل در نمایشگری به این اندازه، مشاهده پیکسل‌ها را غیر ممکن کرده است. این طراحی عالی همچنین زاویه دید بسیار خوبی را به ارمغان آورده است.

نگاه نزدیک ویدیویی به تلویزیون 88 اینچی 8K ال جی در نمایشگاه CES 2019

یکی از برجسته‌ترین ویژگی‌های این تلویزیون، وجود فناوری Crystal Sound است؛ تکنولوژی جذابی که بدون وجود اسپیکر به دستگاه اجازه پخش صدای Dolby Atmos را می‌دهد. این فناوری البته در سال 2017 معرفی شده و چیز جدیدی نیست؛ ولی عملکرد آن در تلویزیون 88 اینچی OLED ال جی تا حد زیادی بهینه شده تا صدایی باکیفیت تولید شود. Crystal Motion OLED هم یکی دیگر از قابلیت‌های جذابی است که با کاهش زمان پاسخگویی حرکت تصاویر، پخش محتوایی روان و نرم را امکان‌پذیر می‌کند.

نگاه نزدیک ویدیویی به تلویزیون 88 اینچی 8K ال جی در نمایشگاه CES 2019

هنوز قیمت یا زمان عرضه تلویزیون جدید ال جی اعلام نشده است. در پایان، از شما دعوت می‌کنیم تا در ویدیویی اختصاصی، با طراحی و دیگر امکانات محصول جدید کره‌ای‌ها آشنا شوید.

معرفی تلویزیون 88 اینچی 8K ال جی

دانلود ویدیو

5 مطلب آخر نمایشگاه CES 2019 :

  • بلکین از نسخه جدید کلید هوشمند Wemo رونمایی کرد؛ سازگاری ذاتی با هوم کیت اپل
  • باشگاه بوکس خانگی فایت کمپ شما را از باشگاه رفتن بی‌نیاز می‌کند (گجت تی وی)
  • نگاهی ویدیویی به ربات پیشرفته Walker ، محصول جدید Ubtech
  • بررسی ویدیویی اسپیکر هوشمند گلکسی هوم سامسونگ در CES 2019
  • نگاه نزدیک ویدیویی به تلویزیون 88 اینچی 8K ال جی در نمایشگاه CES 2019
تمام مطالب مربوط به نمایشگاه CES 2019 را از اینجا دنبال کنید
تهیه شده در استودیو اختصاصی

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید