امروز : پنجشنبه, 04 بهمن 1397
بررسی ویدیویی اسپیکر هوشمند گلکسی هوم سامسونگ در CES 2019
4/00 امتیاز از 1 رای
 گجت  |     |   15

اسپیکر هوشمند گلکسی هوم (Samsung Galaxy Home) یکی از جذاب‌ترین محصولات سامسونگ در رویداد فناوری لاس وگاس است. در ادامه با همراه شوید تا در نمایشگاه CES 2019، نگاهی ویدیویی به اسپیکر گلکسی هوم داشته باشیم.

پنج ماه پیش که سامسونگ از اسپیکر هوشمند خود با ظاهری عجیب پرده برداشت، تصور می‌کردیم این محصول جدید به زودی روانه بازار می‌شود؛ ولی علی‌رغم نمایش گلکسی هوم در نمایشگاه سی ای اس 2019، هنوز هیچ اطلاعاتی از زمان عرضه و قیمت این اسپیکر هوشمند در دست نیست. به هر صورت، امروز می‌خواهیم در مورد این اسپیکر و عملکرد آن صحبت کنیم.

سامسونگ ادعا می‌کند که دستیار دیجیتالی بیکسبی کارآمدتر از همیشه شده است؛ بر همین اساس، در غرفه سامسونگ حاضر شدیم تا توانایی بیکسبی را محک بزنیم. درخواست اولیه ما، پخش یک موسیقی از اسپاتیفای بود که با کمی تاخیر، گلکسی هوم موفق به پخش آن با صدایی بلند و واضح شد. سپس از آن خواستیم تا نزدیک‌ترین رستوران ایتالیایی را به ما معرفی کند که به لطف سرعت پایین وای فای، باز هم با کمی تاخیر به درخواست ما پاسخ داده شد.

بررسی ویدیویی اسپیکر هوشمند گلکسی هوم سامسونگ در CES 2019

علی‌رغم عملکرد مناسب، بیکسبی را نمی‌توان بهترین دستیار دیجیتالی موجود در نظر گرفت؛ دستگاه در تشخیص دستورهای ما به خوبی عمل کرد، ولی در وضعیت فعلی، هنوز فاصله زیادی میان دستیار صوتی سامسونگ و رقبای آن یعنی گوگل اسیستنت و آمازون الکسا وجود دارد. هرچند، سامسونگ اذعان داشت که نسخه نهایی این اسپیکرها با چیزی که در نمایشگاه پیش روی ما بود، تفاوت بسیاری خواهد داشت. تا آن زمان، عملکرد بیکسبی نیز بهینه‌تر می‌شود. در پایان، از شما دعوت به تماشای این بررسی ویدیویی می‌کنیم.

نگاه نزدیک به اسپیکر هوشمند گلکسی هوم

دانلود ویدیو

5 مطلب آخر نمایشگاه CES 2019 :

  • بلکین از نسخه جدید کلید هوشمند Wemo رونمایی کرد؛ سازگاری ذاتی با هوم کیت اپل
  • باشگاه بوکس خانگی فایت کمپ شما را از باشگاه رفتن بی‌نیاز می‌کند (گجت تی وی)
  • نگاهی ویدیویی به ربات پیشرفته Walker ، محصول جدید Ubtech
  • بررسی ویدیویی اسپیکر هوشمند گلکسی هوم سامسونگ در CES 2019
  • نگاه نزدیک ویدیویی به تلویزیون 88 اینچی 8K ال جی در نمایشگاه CES 2019
تمام مطالب مربوط به نمایشگاه CES 2019 را از اینجا دنبال کنید
تهیه شده در استودیو اختصاصی

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید