امروز : پنجشنبه, 04 بهمن 1397
به گفته نویسنده سابق IGN بازی The Last of Us Part 2 در سال 2019 منتشر می شود
3/50 امتیاز از 1 رای
 موبایل  |     |   7

بازی The Last of Us Part 2 قطعا یکی از مورد انتظار ترین عناوین در نسل هشتم کنسول‌ها باشد. با این که این بازی هنوز تاریخ انتشار دقیقی ندارد، اما طبق نظر نویسنده پیشین وب‌سایت IGN، به نظر می‌رسد که بازی انحصاری به شدت مورد انتظار سونی، زودتر از چیزی که انتظارش را داریم، عرضه می‌شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت همراه باشید.

شرکت «سرگرمی‌های تعاملی سونی» (Sony Computer Entertainment)، در این نسل از کنسول ها، عناوین انحصاری فوق‌العاده با کیفیت و خوبی در دسترس بازی‌بازان کنسول پلی‌استیشن 4 قرار داده است و البته موج انحصاری های کنسول پلی‌استیشن 4، هنوز به انتها نرسیده است. قطعا یکی از بزرگترین و مورد انتظارترین عناوین انحصاری شرکت سونی، بازی The Last of Us Part 2 است که بازی‌بازان به شدت منتشر آن هستند و سازندگان هنوز تاریخ انتشار دقیقی را برای عرضه بازی اعلام نکرده‌اند. علاوه بر این، با این که اطلاعات ریز و کوچکی از منابع مختلف شنیده می‌شود، اما اطلاعات خوب و کافی و مفیدی را از بازی The Last of Us Part 2 از طرف سونی یا استودیوی ناتی داگ نشنیده‌ایم.

با این حال، طبق گفته نویسنده سابق وب‌سایت IGN که «آلانا پیرس‌» (Alanah Pearce) نام دارد و هم‌اکنون در Rooster Teeth کار می‌کند، بازی The Last of Us Part 2 در سال جاری میلادی، یعنی 2019 منتشر خواهد شد. آلانا پیرس در پاسخ به برخی از طرفداران که در توییتر در مورد تاریخ انتشار بازی The Last of Us Part 2 می‌پرسیدند، اظهار کرد که طبق اطلاعاتی که تا به حال از منابع مختلف به دست آورده، بازی The Last of Us Part 2 در سال 2019 میلادی عرضه خواهد شد. جالب است بدانید که توییت های خانم پیرس، پس از مدتی حذف شدند و هم‌اکنون تنها تصاویری از آ‌ن ها موجود است. قطعا لو دادن تاریخ انتشار یک بازی بزرگ و پر طرفدار مانند عنوان The Last of Us Part 2، موضوعی نیست که سازندگان و شرکت تهیه کننده از آن خوشحال شود و شاید دلیل حذف توییت‌ها همین باشد. با این حال، به نظر می‌رسد که آلانا پیرس نیز به نوعی می‌دانسته که نباید این اطلاعات را در توییتر بدهد و با زیرکی ادعا کرده کرده که «قسمت بسیار سخت در کار رسانه بازی‌ها این است که به یاد بیاری چیزی را می‌توانی و چه چیزی را نمی‌توانی بازگو کنی».

نیل دراکمن: بازی The Last of Us Part 2 حرف مهمی برای گفتن دارد

با تمام این تفاسیر، هنوز هم باید تا اعلام رسمی سازندگان برای تاریخ انتشار بازی The Last of Us Part 2 منتظر بمانیم. صحبت های خانم آلانا پیرس شاید با توجه به منابعی قدرتمندی که او و IGN دارند، درست و منطقی به نظر برسد اما هیچ چیز قابل پیش بینی نیست و شاید تاریخ انتشار بازی به تعویق بیفتد. بازی The Last of Us Part 2 در تاریخ نامشخصی به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن 4 منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد بازی The Last of Us Part 2 و صحبت‌های نویسنده سابق IGN درباره تاریخ انتشار آن چیست؟
منبع :gamingbolt

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید