امروز : پنجشنبه, 04 بهمن 1397
فصل 8 سریال Game of Thrones حکم شش فیلم سینمایی را دارد
3/50 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   24

ریچارد پلپر، مدیر اجرایی شبکه HBO در بیانیه‌ای گفت که هر قسمت از فصل نهایی سریال Game of Thrones به تنهایی با یک فیلم سینمایی برابری می‌کند.

مورد انتظار‌ترین سریال‌های سال 2019 ؛ از وستروس تا نیلفگارد

سریال Game of Thrones از زمان عرضه‌ی اولین فصل تاکنون، توانسته مانند جواهری گران‌بها در میان سریال‌های دیگر صنعت سینمایی، ارزشی فراتر از انتظارات را از آن خود کند. عرضه‌ی هر فصل جدید از این سریال، قادر بود تا مخاطبین را با سورپرایز‌های متعدد، آن هم در مقیاسی بزرگ‌تر از فصل گذشته، همراه سازد. حال به نقل از ریچارد پلپر، مدیر اجرایی شبکه‌ی HBO، شش قسمت نهایی این سریال نیز قوی‌تر از گذشته ظاهر خواهد شد، چرا که هر قسمت از این فصل به مانند یک فیلم سینمایی توصیف شده است. پلپر در مصاحبه‌ای با سایت ورایتی در نظر به عملکرد دیوید بنیاف و دی. بی. وایس گفت:

فصل هشتم حقیقتا حیرت انگیز است. در واقع تهیه کنندگان این سریال، 6 فیلم سینمایی را در قالب یک سریال هیجان انگیز جا داده‌اند. واکنش من در زمان تماشای این قسمت‌ها به گونه‌ای بود که انگار پای تماشای یک فیلم سینمایی نشسته‌ام. گویی که آن‌ها (دیوید بنیاف و دی. بی. وایس) از سطح انتظارات بالای طرفداران با خبر بودند و حالا با تهیه‌ی این مجموعه‌، به ورای این انتظارات پا گذاشته‌اند. من فصل نهایی این سریال را دو بار بدون هیچ جلوه‌ی ویژه‌ای تماشا کردم و به راستی که هر دوبار باعث حیرت من شده است. طرفداران می‌توانند انتظار سفر در لابه‌لای داستان و دنیایی جادویی را داشته باشند.

سایت ونیتی نیر در گزارشی اعلام کرد که برای تهیه‌ی هر قسمت از فصل نهایی این سریال، بودجه‌ای 15 میلیون دلاری تعلق گرفته است، در حالی که در فصل گذشته، چیزی حدود 10 میلیون دلار برای هر قسمت از آن صرف شد. البته بنا به گزارشات، محتوایی که در هر قسمت به تصویر کشیده می‌شد، بودجه‌ی مربوط به آن قسمت را نیز کم و زیاد می‌کرد. گفته می شود که هر قسمت از این فصل، علاوه بر پر هزینه بودن، محتوایی بیشتری از 60 دقیقه را به تصویر خواهد کشید. به نقل از دیوید ناتر، کارگردان سریال Game of Thrones، مدت زمان بیشتر در هر قسمت، در واقع مسیری طولانی‌تر از هیجان و حیرت را به دنبال خواهد داشت. ناتر در رابطه با جزییات داستان فصل 8 گفت:

به عقیده‌ی من نحوه‌ی پرداخت پایانی این سریال در فصل 8، کاملا رضایت بخش است. شورانر‌های این سریال با در نظر گرفتن خواسته‌ی اکثر طرفداران و آن چه که مطابق با اصلیت داستان هماهنگی می‌کند، عملکرد فوق‌العاده‌ای را به نمایش گذاشته‌اند. از همین جا، وعده‌ی لحظات تکان دهنده‌ای را به طرفداران می‌دهم.

به نظر می‌رسد که ترس از فاش شدن جزییات داستانی فصل نهایی، تهیه‌کنندگان این سریال را در موقعیت تنش‌زایی قرار داده است. «ایان گلن» (Iain Glen) از بازیگران سریال Game of Thrones به شبکه‌ی بی‌بی‌سی گفت:

تهیه کنندگان همواره استرس این را دارند که مبادا داستان این فصل افشا شود. فیلم‌نامه به صورت کتبی در دست بازیگران نبود و تمامی مطالب مربوط به داستان فصل نهایی، از طریق سیستم‌های متفاوتی نظیر ایپد با امنیت بالایی در هنگان دسترسی، در اختیار بازیگران قرار می‌گرفت.

اولین تصاویر رسمی از فصل آخر سریال Game Of Thrones منتشر شد

فصل نهایی سریال Game of Thrones برای عرضه در آوریل (فروردین) امسال برنامه ریزی شده است.

منبع :comicbook

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید