امروز : پنجشنبه, 04 بهمن 1397
ال جی G8 احتمالا زیر سایه پرچمدار شیائومی در MWC 2019 محو خواهد شد
3/00 امتیاز از 1 رای
 موبایل  |     |   17

اولین پرچمدار ال جی در سال 2019 احتمالا به زودی رونمایی خواهد شد و باید در نمایشگاه MWC 2019 منتظر معرفی ال جی G8 باشیم. اما زمان رونمایی ال جی جی 8 (LG G8) چالش هایی برای این شرکت به همراه دارد که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.

سال گذشته، تعدادی از گوشی‌سازان مطرح دنیا همچون ال جی تصمیم گرفتند گوشی پرچمدار خود را خارج از رویدادهای اصلی دنیای تکنولوژی همچون CES و همچنین MWC و IFA معرفی کنند. ایده پشت این عمل، جلوگیری از محو شدن پرچمدار خود زیر سایه اخبار محصولات شرکت‌های رقیب است. با این حال ال جی تصمیم دارد در سال 2019 مجددا نخستین پرچمدارش را به کنگره جهانی موبایل بیاورد.

رونمایی ال جی G8 نزدیک است

معرفی ال جی G8 یا هر گوشی دیگر در رویداد بزرگی همچون MWC 2019 مزیت‌های خاص خود را نیز دارد، هر چند از ایراد ذکر شده در بالا نمی‌توان چشم‌پوشی کرد. در کنگره جهانی موبایل، همه رسانه‌های خبری حضور بسیار پرشورتری داشته و تلاش می‌کنند همه ابعاد محصولات معرفی شده مخصوصا توسط شرکت‌های معروف را تحت پوشش قرار دهند.

پیشتر شنیده بودیم ال جی تصمیم دارد در نمایشگاه CES 2019، نمونه‌ای اولیه از گوشی هوشمند منعطف خود را در معرض دید قرار بدهد، اما چنین اتفاقی رخ نداد. به نظر می‌رسد این شرکت تصمیم گرفته با ارائه محصولاتی همه‌پسند به جای محصولاتی خاص، بیشتر روی افزایش میزان فروش در بازار موبایل سرمایه‌گذاری کند. به همین دلیل انتظار نداریم حتی در کنگره جهانی موبایل سال جاری نیز گوشی انعطاف‌پذیر این شرکت رونمایی شود. در عوض همه‌ی تمرکزها روی ال جی G8 قرار خواهد داشت.

ال جی G8 احتمالا زیر سایه پرچمدار شیائومی در MWC 2019 محو خواهد شد

از زمان رونمایی آخرین گوشی ال جی در نمایشگاه MWC (گوشی ال جی جی 6 در کنگره جهانی موبایل سال 2017)، بازار موبایل با تغییرات زیادی رو به رو شده است. به عنوان نمونه، اکنون شیائومی یکی از بزرگان تلقی شده و پیش‌بینی می‌شود تا دو سال دیگر پشت سر هواوی در رده دوم پرفروش‌ترین گوشی‌سازان دنیا قرار بگیرد. طبق شایعات درباره جدول زمان‌بندی رویدادهای شرکت‌های مختلف در MWC 2019، شیائومی در روز مشابهی با ال جی رویدادش را برگزار خواهد کرد. با توجه به تغییر نگاه کاربران و رسانه‌های خبری نسبت به شیائومی در مقایسه با سال 2017، می‌توان پیش‌بینی کرد همان بلایی که ال جی از ترس آن از معرفی پرچمدارش در کنگره سال 2018 خودداری کرد، بر سرش بیاید!

منبع :gizchina

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید