امروز : پنجشنبه, 04 بهمن 1397
جان سینا شخصیتش در فیلم Bumblebee را تغییر داد
4/00 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   22

فیلم Bumblebee با تغییرات پی‌در‌پی‌اش، فیلم منحصربه فردی از دنیای Transformers را به بینندگان در سراسر جهان عرضه کرده است.

در مصاحبه‌ای اخیر با ScreenRant، «جان سینا» (John Cena) درباره نقشش، کارآگاه «برنز» (Agent Burns)، در فیلم Bumblebee صحبت کرد. به گفته او، کرکتر برنز از فیلم‌نامه تا فیلم به خاطر شانسی که «تراویس نایت» (Travis Knight) کارگردان به سینا برای بهتر کردن آن داده بود، دچار تغییراتی شده است.

شخصیت او بیشتر شبیه افراد Dragnet بود. من معمولا سعی می‌کنم با فی‌البداهه‌گویی افراد پشت صحنه را بخندانم. ولی بسیاری از اوقات، او این کارها را زیر نظر داشت و یک بار به من گفت “من نمی‌توانم دقیقا از همین کلماتت در فیلم استفاده کنم ولی می‌توانم احساست را به کار بگیرم پس همین کار را انجام بده ولی کم‌تر از فحش استفاده کن.

اگرپه به نظر می‌رسد بعضی از بداهه‌گویی‌های سینا در فیلم نبود، ولی او معتقد است که به بینندگان کمک کرد که علاقه بیشتری به شخصیت برنز پیدا کنند.

داشتن شخصیتی مبهم خیلی عجیب است ولی بعد تصمیم می‌گیری ویژگی‌هایی به شخصیتش اضافه کنی و پس از آن این قضیه جالب‌تر می‌شود.

تهییه‌کننده فیلم Bumblebee «لورنزو دی بوناونتورا» (Lorenzo Di Bonaventura) درباره بازسازی گفت:

من همیشه از کلمه ریبوت متنفر بودم چون اولا اصلا نمی‎‌دانم که دقیقا چه معنی دارد. ما قرار است یک فیلم Transformers دیگر درست کنیم که از کارهای قبلی متفاوت خواهد بود. این طور نخواهد بود که به بعضی ویژگی‌های فیلم نگاه کنیم و تصمیم بگیریم آن‌ها را تکرار نکنیم، بیشتر درباره این است که چه طور آن تجربه را به تجربه‌ای بهتر برای بینندگان تبدیل کنیم. به نظر من سخت‌ترین کار بهتر کردن آن است زیرا بایذ چیزهایی که بینندگان دوست دارند را نگه داریم ولی در عین حال تغییراتی را ایجاد کنیم تا فیلم کسل‌کننده نشود.

منبع :comicbook

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید