امروز : پنجشنبه, 04 بهمن 1397
تماشا کنید 15 دقیقه تریلر هیجان انگیز از گیم پلی بازی Anthem وب سایت
3/50 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   23

به تازگی تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی Anthem منتشر شده که قطعا یکی از هیجان انگیزترین عناوین سال 2019 میلادی است. برای دریافت اطلاعات بیشتر و تماشای تریلر با وب‌سایت همراه باشید.

بازی Anthem دارای محتوای «فراوانی» خواهد بود

بازی Anthem یکی از مورد انتظاترین عناوین سال 2019 است که مدت زمان زیادی تا انتشار آن نیز باقی نمانده است. به تازگی و به لطف برنامه IGN First، مدت 15 دقیقه از گیم‌پلی این عنوان اکشن نقش آفرینی تمام آنلاین در دسترس ما قرار گرفته است که یک ماموریت یا مرحله هیجان انگیز را بدون وقفه نمایش می‌دهد. مرحله‌ای که در تریلر از ابتدا تا انتهای آن را مشاهده می‌کنیم، Lost Arcanist نام دارد و با یک تیم کامل تجربه می‌شود که بر هیجان تریلر افزوده است.

تیمی که در تریلر مشاهده می‌کنیم، از کلاس‌های گوناگون و هیجان انگیز بازی Anthem تشکیل شده‌اند که شامل کلاس کلوسوس (Colossus) و Interceptor و Storm می‌شود (سه کلاس از چهار کلاس موجود در بازی که می‌توان آن ها را انتخاب کرد) که هر کدام از این کلاس ها، لباس یا سوییت Javelin مخصوص به خود را دارند. این تیم در عرض 15 دقیقه، مرحله نامبرده شده را از ابتدا تا انتها طی می‌کنند و دید خوبی نسبت به گیم‌پلی خوبی به بازی‌باز نمایش می‌دهند. در تریلر منتشر شده از بازی Anthem، جلوه‌های بصری و استایل هنری بازی به شدت زیبا به نظر می‌رسند و به خوبی می‌توانیم با دنیایی که استودیوی بایوور (Bioware) می‌خواهد آن را ببینیم، آشنا شویم. اگر بخواهیم از جنبه گیم‌پلی به بازی Anthem نگاه کنیم، این عنوان تا حدی ما را یاد بازی Destiny می‌اندازد؛ بنابراین اگر از گیم‌پلی نمایش داده شده در این 15 دقیقه لذت بردید، Anthem کاملا برای شما مناسب است و اگر با آن ارتباط برقرار نکردید، نمی‌توانید امید زیادی نسبت به آن (حداقل از بعد گیم‌پلی) داشته باشید. شما عزیزان می‌توانید تریلر گیم‌پلی منتشر شده از بازی Anthem را در زیر تماشا نمایید:

با تمام این تفاسیر، بازی از جهات دیگری به شدت منحصر به فرد به نظر می‌رسد و سوییت‌ها، اسلحه ها، زره ها و دنیای زیبا و پهناور بازی Anthem می‌تواند هر بازیکنی را شیفته خود کند. بازی Anthem تاریخ 22 ماه فوریه سال 2019 برای پلتفرم های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد بازی Anthem و تریلر گیم‌پلی منتشر شده از این عنوان نقش آفرینی تمام آنلاین چیست؟

منبع :gamingbolt

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید