امروز : شنبه, 27 بهمن 1397
بزودی اندروید 7 برای اچ تی سی 10 منتشر خواهد شد
3/67 امتیاز از 9 رای
 نرم افزار  |     |   209

طرفداران پرچم‌دار جدید اچ‌تی‌سی یعنی اچ‌تی‌سی 10 مدتی است که منتظر اندروید 7 هستند. اخباری حول این آپدیت جدید برای طرفداران اچ‌تی‌سی منتشر شده است. در ادامه با همراه باشید…

مردادماه شرکت اچ‌تی‌سی قول داد که جدیدترین پرچم‌دار خود، HTC 10 و همچنین HTC One M9 و One A9 را تا پایان یک‌چهارم پایانی سال 2016 به اندروید 7 مجهز خواهد کرد. اکنون در اواسط این یک‌چهارم سال 2016 قرار داریم و همین مورد ممکن است باعث ایجاد نگرانی در دل کاربران این گوشی‌ها شود. ماه پیش بنچمارکی منتشر شد که ادعا می‌کرد رابط کاربری جدیدی بر پایه اندروید 7 برای گوشی اچ‌تی‌سی 10 ارائه شده است. ظاهرا این رابط کاربری مراحل پایانی ساحت خود را می‌گذراند و به زودی و به طور رسمی عرضه خواهد شد.

با توجه به سخنانی که از سوی یک منبع نزدیک به کمپانی اچ‌تی‌سی 10 گفته شد، گوشی‌های HTC 10 سفارش اروپا تا پایان ماه نوامبر یا اوایل دسامبر (آذرماه)، اندروید 7.0 را دریافت خواهند کرد. البته انتظار می‌رود کاربران سفارش آمریکا نیز بتوانند کمی بعد از اروپا به جدیدترین نسخه از اندروید دسترسی پیدا نمایند. اندروید 7 یا نوقا ویژگی‌های جدیدی به ارمغان می‌آورد از جمله قابلیت App Shortcuts که مشابه 3D Touch آیفون است. هرچند تغییرات کوچکی در پوسته و ظاهر این سیستم عامل به وجود آمده است.

phoneArena


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید