امروز : پنجشنبه, 04 بهمن 1397
انتشار تصاویری از گلس و قاب محافظ هواوی P30 لایت
3/50 امتیاز از 1 رای
 موبایل  |     |   37

به تازگی عکس‌هایی از محافظ نمایشگر سه گوشی موبایل منتشر شده که ظاهرا متعلق به سری هواوی پی ۳۰ (Huawei P30) هستند. همچنین چند تصویر از قاب محافظ هواوی P30 لایت ، طراحی بخش پشتی آن را نیز آشکار کرده است.

از عکس زیر این‌گونه برمی‌آید که هر سه عضو خانواده هواوی پی 30، دارای یک ناچ قطره‌ای روی نمایشگر خود خواهند بود. در ضمن می‌توان دید که از لحاظ سایز، مدل پرو بزرگترین است و دو مدل دیگر تقریبا هم‌اندازه به نظر می‌رسند. قاب محافظ هواوی P30 لایت نیز، وجود حسگر اثر انگشت در پنل پشتی دستگاه را تایید می‌کند و این در حالی است که گفته می‌شود دو مدل معمولی و پرو، به حسگر اثر انگشت درون صفحه‌ای تجهیز خواهند شد.

انتشار تصاویری از گلس و قاب محافظ هواوی P30 لایت

علاوه بر وجه اشتراک در برخورداری از نمایشگر 6 اینچی، وضوح تصویر هواوی پی 30 و پی 30 لایت نیز مشابه یکدیگر و فول اچ دی پلاس (+FullHD) توصیف شده است؛ اما انتظار می‌رود نمایشگر 6.4 اینچی مدل پرو، دارای رزولوشن کواد اچ دی پلاس (+QHD) باشد.

همچنین در حالی که تصاویر زیر از وجود دوربین دوگانه در هواوی P30 لایت حکایت دارند، برخی منابع به وجود دوربین سه‌گانه یا حتی چهارگانه در پنل پشتی دو مدل گران‌تر اشاره کرده‌اند.

قاب محافظ هواوی P30 لایت

انتشار تصاویری از گلس و قاب محافظ هواوی P30 لایت  انتشار تصاویری از گلس و قاب محافظ هواوی P30 لایت  انتشار تصاویری از گلس و قاب محافظ هواوی P30 لایت

منبع :gizchina

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید