امروز : پنجشنبه, 04 بهمن 1397
عرضه آپدیت اندروید 9 پای برای گلکسی نوت 9 آغاز شد
4/00 امتیاز از 1 رای
 نرم افزار  |     |   27

انتشار آپدیت اندروید 9 پای توسط شرکت سامسونگ برای گلکسی نوت 9 از کشور آلمان آغاز شد. در این بخش قصد داریم اطلاعاتی درباره این بروزرسانی را مورد بررسی قرار دهیم.

شرکت سامسونگ زودتر از زمان تعیین‌شده کار انتشار آپدیت اندروید 9 پای (Android 9 Pie) و رابط کاربری One UI را برای گلکسی نوت 9 (Galaxy Note 9) آغاز کرد. این آپدیت دارای 95 مگابایت حجم است، اما فرض ما بر این بوده که تصویر منتشرشده در برنامه بتا ثبت شده باشد، در صورتی که قصد آپدیت سیستم عامل اندروید 9 پای را از اندروید اوریو دارید، حجم آپدیت بزرگ‌تر خواهد بود.

عرضه آپدیت اندروید 9 پای برای گلکسی نوت 9 آغاز شد

در حال حاضر ما اطلاعاتی درباره بروزرسانی کاربرانی داریم که در آلمان زندگی می‌کنند، احتمالا انتشار آپدیت برای تمام مالکان گوشی گلکسی نوت 9 نیاز به زمان دارد؛ دقیقا همانند گوشی‌های گلکسی اس 9 (Galaxy S9) و گلکسی اس 9 پلاس (Galaxy S9 Plus) که در هفته گذشته آپدیت را دریافت کردند، ممکن است برای تحت پوشش قرار دادن بازار جهانی به زمان نیاز باشد.

شماره ساخت بروزرسانی N960FXXU2CRLT بوده و با پتچ امنیتی ماه ژانویه گوگل همراه است، ما امیدواریم که در روزهای آینده برای گوشی‌های خارج از کشور آلمان هم در دسترس قرار گیرد.

منبع :gsmarena

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید