امروز : پنجشنبه, 04 بهمن 1397
رده بندی سنی بازی Sekiro Shadows Die Twice مشخص شد
3/50 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   14

بازی Sekiro: Shadows Die Twice قطعا یکی از مورد انتظارترین عناوین پیش رو است که به دست استودیوی ماهر فرام سافتور (From Software) ساخته می‌شود. این بازی به تازگی توسط سازمان رده بندی سنی ESRB مورد بررسی قرار گرفته است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت همراه باشید.

بازی Sekiro: Shadows Die Twice به تازگی توسط سازمان ESRB مورد بررسی قرار گرفته و درجه سنی این عنوان مشخص شده است. زمانی که یک عنوان مورد بررسی سازمان ESRB قرار می‌گیرد، توضیحاتی در مورد آن نوشته می‌شود و از همین توضیحات، ممکن است اطلاعات مهمی به دست بیاید. در این توضیحات برخی مواقع ممکن است بخشی مهم از داستان بازی فاش شود یا پورت معرفی نشده‌ای از بازی مورد نظر لو برود که شاید این اطلاعات باب میل سازندگان نباشد، اما اطلاعات خوبی به رسانه‌ها و بازی‌بازان می‌دهد.

بازی Sekiro: Shadows Die Twice که توسط استودیوی فرام سافتور ساخته می‌شود، رده بندی سنی بزرگسال یا Mature را دریافت کرده است. انتخاب رده بندی سنی M برای بازی جدید فرام سافتور اصلا غافلگیر کننده نبود و از همان اولین تریلر منتشر شده از بازی در The Game Awards 2018، مشخص بود که با خشونت زیاد، دنیا، شخصیت ها و پس زمینه بزرگسالانه طرف هستیم. اما جدا از درجه سنی اختصاص داده شده به بازی Sekiro: Shadows Die Twice، در بخش توضیحات سازمان ESRB، اطلاعات مفیدی از بازی در دسترس ما قرار گرفته که بازی‌بازان را با محتوایی که با آن رو به رو می‌شوند، آشنا می‌کند.

در توضیحات منتشر شده از بازی Sekiro: Shadows Die Twice توسط سازمان رده بندی سنی ESRB، روی خشونت، خون و مبارزات خونین و خشن تاکید شده است. همچنین، طبق اعلام سازندگان بازی، در توضیحات منتشر شده از آن نیز نامی از پرداخت های درون برنامه‌ای به چشم نمی‌خورد و به نظر می‌رسد که Sekiro: Shadows Die Twice از این پدیده نه چندان محبوب در صنعت بازی‌های ویدیویی در امان است. علاوه بر این، روی خشونت‌های خارج از گیم‌پلی بازی نیز تاکید شده است. به عنوان مثال اشاره می‌شود که در برخی از میان پرده های بازی، افراد با بی رحمی زخم می‌خورند که حتی شامل یک کودک نیز می‌شود! شما عزیزان می‌توانید توضیحات سازمان ESRB در مورد بازی Sekiro: Shadows Die Twice را در زیر مطالعه نمایید:

این یک بازی اکشن ماجرایی است که در آن بازی‌بازان در نقش یک شینوبی سیاه رو (سرافکنده) قرار می‌گیرند که ماموریت دارد تا شاهزاده گروگان گرفته شده خود را در ژاپن باستان نجات دهد. بازی‌بازان از یک شمشیر و یک دست مصنوعی برای مبارزه با اعضای کلنِ دشمن و شیاطین ماورایی در یک مبارزه سریع استفاده می‌کنند. زمانی که دشمنان کشته می‌شوند، افکت های بزرگ پخش شدن خون دیده می‌شود و بعضی از حملات به قطع عضو می‌انجامد. میان پرده ها حاوی صحنه‌های خشن دیگری هستند؛ یک شمشیر داخل سینه یک مرد فرو می‌رود؛ یک کودک در حاشیه صفحه زخم می‌خورد.

قطعا با توجه به شناختی که از استودیوی فرام سافتور داریم و البته با توجه به نمایش‌هایی که تا به حال از بازی دیده‌ایم، دیدن چنین درجه سنی و خواندن چنین توضیحاتی در وصف آن، اصلا برای بازی Sekiro: Shadows Die Twice غافلگیر کننده نیست. استودیوی فرام سافتور به غیر از بازی Sekiro: Shadows Die Twice، دو بازی معرفی نشده دیگر نیز در دست ساخت دارد که متاسفانه به نظر می‌رسد هیچ کدام از آن‌ها، نسخه دوم Bloodborne نیست چرا که کارگردان بازی، آقای هیدتاکا میازاکی به تازگی ایستر اگ‌های یافت شده در مورد Bloodborne 2 در بازی Deracine را انکار کرده است. با این حال، نمی‌توان در مورد پروژه‌های استودیوی فرام سافتور، هیجان زده نشد!

استودیوی فرام سافتور دو بازی معرفی نشده را تایید می‌کند

بازی Sekiro: Shadows Die Twice در تاریخ 22 ماه مارچ سال 2019 برای پلتفرم های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی، توسط شرکت اکتیویژن (Activision) منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد بازی Sekiro: Shadows Die Twice و رده بندی سنی ESRB این عنوان چیست؟

منبع :dualshockers

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید