امروز : پنجشنبه, 04 بهمن 1397
آیا بازی Call of Duty Modern Warfare 4 در دست ساخت قرار دارد؟
3/50 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   32

شاید یکی از عناوینی که طرفداران بسیار دوست دارند عرضه شود، بازی Call of Duty: Modern Warfare 4 است که باید توسط استودیو Infinity Ward تایید شود.

سال 2019 از راه رسیده است و این بار نوبت استودیو Infinity Ward است تا تسخه بعدی از سری ندای وظیفه را توسعه دهد. با وجود اینکه هم‌اکنون بازیکنان زیادی مشغول تجربه Call of Duty: Black Ops 4 هستند، اما صحبت‌هایی در مورد نسخه بعدی از این مجموعه وجود دارد.

اشتون ویلیامز که مدیر انجمن تیم توسعه استودیو Infinity Ward است، در شب گذشته یک GIF رمزگذاری شده را در توییتر منتشر کرده است که باعث هیاهوی طرفداران شده است. این GIF یک جمجمه را نشان می‌دهد که چشمنانش برق می‌زنند. شما می‌توانید این تصویر را در زیر مشاهده کنید:

یکی از تئوری‌های که به سرعت شکل گرفت، این تصویر را به سری Modern Warfare ربط می‌دهد. همانطور که می‌دانید شخصیت Roach از Modern Warfare 2 یک ماسک با طرح جمجمه داشت. این بازی می‌تواند خط داستانی این شخصیت و دیگر شخصیت‌ها را دنبال کند.

شرکت اکتیویژن قصد دارد مدیر مالی خود را اخراج کند

البته همه این تئوری‌ها را باید یک شایعه دانست و چاره‌ای جز انتظار کشیدن نداریم تا چند ماه اینده (احتمالا اردیبهشت) تا نسخه جدید که امیدواریم بازی Call of Duty: Modern Warfare 4 باشد؛ معرفی شود. استودیو Infinity Ward در سال 2016 نسخه Ghosts را نیز توسعه داده است و ما می‌توانستیم با دنباله‌ای برای این عنوان نیز طرف باشیم. در همین جهت کوتاکو به سرعت دست به کار شده و تایید کرده است که این عکس مربوط به نسخه دوم Ghosts نیست.

منبع :comicbook

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید