امروز : یکشنبه, 01 بهمن 1396
تماشا کنید ویدیوی ساعت هوشمند لغو شده نوکیا
3/78 امتیاز از 9 رای
 موبایل  |     |   174

مایکروسافت ساعت هوشمندی را با نام Moonraker در دستور ساخت داشته است، ساعت هوشمند Moonraker که مراحل ساخت آن توسط نوکیا انجام گرفته است را قرار بود مایکروسافت روانه بازار کند، اما عمر Moonraker به دنیا نبود. اکنون شاهد انتشار ویدئوی ساعت هوشمند لغو شده نوکیا هستیم.

3پروژه ساخت ساعت هوشمند Moonraker توسط نوکیا در حال اجرا بود، اما پس از واگذاری واحد موبایل نوکیا به مایکروسافت، پروژه ساعت Moonraker متوقف شد. به همین دلیل دیگر خبری از این ساعت هوشمند به میان نیامد تا اینکه اکنون شاهد ویدیویی از این ساعت هوشمند لغو شده مایکروسافت هستیم.

با توجه به تصاویری که پیش از این از ساعت هوشمند Moonraker به بیرون درز پیدا کرده بود و راهنمای این ساعت هوشمند که به صورت آنلاین منتشر شده است، باید گفت این ساعت هوشمند به احتمال زیاد در مراحل پایانی ساخت به سر می‌برده و تنها منتظر چراغ سبز نوکیا یا مایکروسافت برای عرضه شدن به بازار بوده است. اما همان‌گونه که می‌دانید چنین اتفاقی صورت نگرفت و Moonraker هرگز موفق نشد روی بازار را ببیند.

در این بین، امروز شاهد انتشار ویدئویی از ساعت هوشمند Moonraker هستیم، آنچه از این ویدئو می‌توان برداشت کرد این است که Moonraker یک ساعت هوشمند تمام عیار بوده است و بیشتر ویژگی‌های ساعت‌های هوشمند موجود در بازار را در ساعت هوشمند Moonraker نیز شاهد هستیم. امکان نمایش تماس‌های از دست رفته، تعامل با پیامک‌ها و دسترسی به فیس‌بوک به همراه گام شمار، از ویژگی‌هایی است که در این ویدئو به چشم می‌خورد.

تعامل با این ساعت هوشمند نیز از طریق اشاره به بالا و پایین انجام می‌شود و به این ترتیب می‌توان گفت Moonraker از لحاظ رابط کاربری و تعامل با اپلیکیشن‌ها هم نسبت به سایر رقبای حاضر در بازار چیزی کم نداشته است.

با این حساب اگر از طرفداران نوکیا و ساعت‌های هوشمند هستید، تماشای ویدئوی ساعت هوشمند لغو شده مایکروسافت برای شما خالی از لطف نخواهد بود:

phonearena.com


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید