امروز : پنجشنبه, 04 بهمن 1397
تماشا کنید تریلر فیلم Avengers Endgame منتشر شد
4/00 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   63

مارول به‌طور رسمی اولین تریلر چهارمین و آخرین فیلم سری انتقام‌جویان، فیلم Avengers: Endgame را منتشر کرد.

تریلر فیلم «انتقام‌جویان: پایان بازی» (Avengers: Endgame) که چهارمین و آخرین فیلم سری «انتقام‌جویان» (The Avengers) است، بالاخره منتشر شد. این فیلم دنباله‌ای مستقیم بر فیلم قبلی سری یعنی فیلم «جنگ ابدیت» (Infinity War) خواهد بود. فیلم جنگ ابدیت که در ماه آپریل امسال منتشر شده بود، گونه‌ای تمام شد که تمامی طرفداران را به فکر فرو برد و آن‌ها بیشتر منتظر فیلم بعدی سری کرد.

«جو روسو» (Joe Russo) و «آنتونی روسو» (Anthony Russo) کارگردانان فیلم Avengers: Endgame در زمان انتشار فیلم جنگ ابدیت در مصاحبه‌ای با ویسایت ComicBook گفته بودند که فیلم چهارم، نقطه اوج دنیای سینمایی مارول خواهد بود. جو روسو گفت:

نمی‌توان به سمت جاه طلبی بیشتر رفت زیرا که مشکل به دنبال آدم می‌آید. چیزی که می‌توان به دنبالش رفت داستان‌گویی است، پس در این فیلم همه چیز بر پایه داستان است. مشخصاً اینجا مقیاس بزرگ‌تر فیلم «جنگ داخلی» (Civil War) است چون که بیش از دو برابر از قبل شخصیت حضور دارند و «تانوس» (Thanos) در آن است. مسئله کیهانی است، جان دنیا در خطر است. دیگه فراتر از این نمی‌توان رفت.

در بحث داستان‌گویی، برادران روسو با فیلم جنگ ابدیت کار خود را برای یک پایان حماسی شروع کردند. آنتونی روسو در ادامه گفت:

این موضوع برای ما مهم بود چون که می‌خواستیم که در پایان داستان، در جهت روایت فیلم یک حس پایان عاطفی وجود داشته باشد. امیدواریم که همه چنین حسی داشته باشند، کار ما یک داستان‌گویی ادامه دار بوده است. کار ما این نبود که یک فیلم بسیار بلند بسازیم و بعد قسمت قسمتش کنیم، چون این کار هیچ‌وقت تجربه فیلم‌سازی را کامل نمی‌کند. پس برای ما، تعهد اصلی این بود که سعی کنیم یک آغاز، میانه و پایان بسازیم و آغاز، میانه و پایانی نیز برای آن‌ها بسازیم.

فیلم‌های بعدی استودیو مارول شامل فیلم «کاپیتان مارول» (Captain Marvel) در تاریخ 18 مارس 2019 (27 اسفند 1397)، فیلم Avengers: Endgame در تاریخ 3 می 2019 (13 اردیبهشت 1398) و فیلم «مرد عنکبوتی: دور از خانه» (Spider-Man: Far From Home) در تاریخ 5 جولای 2019 (14 تیر 1398) می‌شوند.


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید