امروز : جمعه, 03 اسفند 1397
اپدیت جدید اینستاگرام با قابلیت های جدید استوری منتشر شد
3/67 امتیاز از 9 رای
 نرم افزار  |     |   367

به‌تازگی اینستاگرام یک به‌روزرسانی جدید را دریافت کرده است که ویژگی‌های جدیدی را برای بخش استوری که چندی پیش پا به این شبکه اجتماعی محبوب گذاشته است، به ازمغان می‌آورد. این به‌روزرسانی برای دو سیستم عامل اندروید و آی‌او‌اس قابل دریافت است. Boomerang و mentions دو قابلیت جدید هستند که می‌توانند بخش استوری را مفیدتر و صد البته جذاب‌تر از قبل کنند.

اپدیت جدید اینستاگرام با قابلیت های جدید استوری منتشر شد

بومرنگ ویژگی جدیدی است که در واقع در بخش استوری افزوده شده است، برای دسترسی به این قابلیت تنها کافیست در صفحه اصلی انگشت خود را به سمت راست کشید تا دوربین استوری برایتان باز شود. در بخش زیرین بخشی به نام بومرنگ وجود دارد که با انتخاب آن می‌توانید چند عکس پشت سرهم بگیرید و به صورت یک فایل ویدیویی کوچک و یا در وافع یک فایل GIF به اشتراک بگذارید.

منشن نیز به شما کمک می‌کند تا کسانی را که دوست دارید در استوری منشن کنید! در واقع این قابلیت هم‌چون منشن کردن افراد در کپشن‌ها و کامنت‌هاست. برای استفاده از منشن در بخش متن استوری از علامت @ استفاده کنید و شخص مورد نظر را منشن کنید. اگر کسی را منشن کنید در بخش دایرکت آن شخص پیش نمایشی از استوری ظاهر می‌شود و آن شخص با کلیک کردن روی آن می‌تواند استوری را مشاهده کند. البته اگر کسی را که منشن می‌کنید در لیست فالورهایتان نباشد، درخواست دوستی برای آن شخص ارسال می‌شود.

اپدیت جدید اینستاگرام با قابلیت های جدید استوری منتشر شد

دیگر ویژگی افزوده شده به استوری بخشی به نام See More است که به اکانت‌های تایید شده اجازه درج لینک برای کسب اطلاعات بیش‌تر را می‌دهد. این ویژگی فعلا در حالت آزمایشی است و همه کاربران اجازه گذاشتن لینک را ندارند. به‌روزرسانی جدید اینستاگرام را هم‌اکنون می‌توانید از گوگل‌پلی، اپ‌استور و ویندوز استور (تنها برای ویندوز ۱۰) دریافت کنید.


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید