امروز : جمعه, 03 اسفند 1397
رابط کاربری اندروید 7 1 بر روی گلکسی اس 7
3/72 امتیاز از 9 رای
 نرم افزار  |     |   251

همان‌طور که پیش از این گفتیم سامسونگ نسخه آزمایشی آپدیت اندروید 7.1 را برای گلکسی اس 7 و اس 7 اج عرضه کرده و حالا می‌توانید نگاهی به رابط کاربری آن داشته باشید.

به نظر می‌رسد سامسونگ با جهش از روی اندروید 7.0 مستقیماً نسخه 7.1 را برای پرچم‌دار خود منتشر خواهد کرد. گلکسی اس 7 و اس 7 اج با این آپدیت به رابط کاربری جدید Grace UX ارتقا پیدا می‌کنند که پیش از این در گلکسی نوت 7 شاهد آن بودیم. هنوز تاریخ عرضه نسخه نهایی این آپدیت برای کاربران پرچم‌دار سامسونگ مشخص نیست اما این شرکت عادت دارد معمولاً یک دو ماه پیش از عرضه رسمی آپدیت آن را برای کاربران علاقمند به‌صورت آزمایشی منتشر کند.

همان‌طور که در تصاویر و همچنین ویدئو می‌بینید رابط کاربری گلکسی اس 7 پس از آپدیت شبیه ترکیبی از اندروید 7.1 و رابط Grace UX گلکسی نوت 7 خواهد شد. همچنین انتظار داریم رابط کاربری گلکسی از 8 نیز شباهت زیادی به آن داشته باشد. در حال حاضر سامسونگ این نسخه آزمایشی را تنها برای کاربران کشورهای محدودی عرضه کرده است و اگر علاقمند به آزمایش آن هستید باید فیرمورهای درز کرده را دانلود کرده و با Odin بر روی دستگاه خود فلش کنید.

phonearena


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید