امروز : دوشنبه, 26 آذر 1397
ریدلی اسکات ساخت فیلم Gladiator 2 را پیش می برد
3/00 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   28

ساخت فیلم 2 Gladiator به کارگردانی «ریدلی اسکات» (Ridley Scott) رسما تایید شده است، فیلمی که این کارگردان توانسته بود با ساخت قسمت اول آن برنده جایزه اسکار شود.

طبق گفته ددلاین، ریدلی اسکات برای کارگردانی فیلم Gladiator 2 باز خواهد گشت و «پیتر کریگ» (Peter Craig)، نویسنده فیلم‌هایی چون فیلم «شهر» The Town و فیلم The Hunger Games، وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم Gladiator 2 را بر عهده دارد. در ابتدا «نیک کیو» (Nick Cave) قرار بود فیلمنامه این فیلم را بنویسد که در آن ماکسیموس به مسافر زمان تبدیل می‌شد، اما استودیو در نهایت تصمیم به دنبال کردن مسیر متفاوتی را گرفت. مانند قسمت اول، کمپانی دریم ورکز وظیفه ساخت این فیلم را بر عهده دارد و کمپانی پارامونت پیکچرز مسئولیت انتشار دنباله فیلم Gladiator را بر عهده گرفته است.

ساخت دنباله فیلم Gladiator رسما تایید و اعلام شده است. طبق خبری که وب‌سایت ددلاین منتشر کرده، ریدلی اسکات برای ساخت فیلم Gladiator 2 بازگشته و این فیلم قرار است داستان لوسیوس، پسر لوسیلا و خواهرزاده کومودوس را دنبال کند. در فیلم Gladiator،«کانی نیلسن» (Connie Nielsen) نقش لوسیلا و «جواکین فینیکس» (Joaquin Phoenix) نقش کومودوس را بر عهده داشتند. شخصیت ماکسیموس با بازی «راسل کرو» (Russell Crowe)، که در پایان فیلم گلادیاتور جان خود را از دست داد، قرار نیست در دنباله این فیلم حضور داشته باشد. لوسیوس به شخصیتی توصیف شده که کارها و شخصیت ماکسیموس روی او تاثیر گذاشته است.

فیلم Gladiator در سال 2000 اکران و با تحسین منتقدان و تماشاگران مواجه شد. این فیلم موفق شد نامزد دریافت 10 جایزه اسکار از جمله بهترین فیلم، بهترین کارگردان و بهترین بازیگر برای راسل کرو شود و در مجموع بیش از 460 میلیون دلار نیز در در سراسر جهان فروش کرد. به نظر می‌رسد که فیلم Gladiator 2 مراحل اولیه تولید خود را سپری می‌کند و هنوز تاریخ و حضور هیچ بازیگری در این فیلم تایید و اعلام نشده است. همچنین هنوز هیچ جزئیات دیگری از داستان و اتفاقات این فیلم در دسترس نیست.

منبع :comicbook

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید