امروز : چهارشنبه, 01 اسفند 1397
انتشار تصاویری واقعی از اسمارت فون فلزی نوکیا
3/83 امتیاز از 9 رای
 موبایل  |     |   239

نوکیا یک برند بسیار محبوب است که چند سالی را بنابر دلایلی نتوانست در بازار تلفن‌های هوشمند حضور پیدا کند. چندی است که خبرها بازگشت این برند محبوب را به دنیای اسمارت‌فون‌ها نوید می‌دهند. در راستای اخبار حضور مجدد نوکیا امروز تصاویری از یک تلفن همراه فلزی منتشر شد که نام نوکیا بر بدنه آن حک شده است. این تصاویر اگرچه بخش جلویی اسمارت‌فون را نشان نمی‌دهند اما به خوبی جزییات و شمایل بخش پشتی را به نمایش می‌گذارند.

با نگاهی به تصاویر درمی‌یابیم که قرار است با یک اسمارت‌فون خوش ساخت نوکیا مواجه شویم که بخش پشتی آن تماما فلزی بوده و خطوط آنتن به صورت منحنی و مشابه آنچه در آی‌فون ۷ شاهد آن بوده‌ایم، وجود خواهد داشت. دو سوراخ در این بخش مشاهده می‌شود که اندازه‌هایی متفاوت دارند. مطمئنا یکی از این دو سوراخ برای تعبیه دوربین اصلی وجود دارد اما هنوز مشخص نیست که سوراخ دوم برای تعبیه اسکنر اثر انگشت خواهد بود و یا در این اسمارت‌فون از یک دوربین دوگانه استفاده شده است. مهم‌ترین عنصر این تصاویر درخشیدن نام نوکیا در وسط است که به خوبی نشان از غرش دوباره شیر خفته دارد.

برخی از منابع اعلام کرده‌اند که اسمارت‌فون‌های نوکیا سه دکمه در بخش جلویی خواهند داشت و دکمه هوم نقش سنسور اثر انگشت را هم ایفا می‌کند. هم‌چنین برخی از شایعات می‌گویند اسمارت‌فون‌های آینده نوکیا در بخش پشتی پلاستیکی هستند و از رنگ‌های جذابی بهره می‌برند و تنها قاب آ‌ن‌ها از جنس فلز خواهد بود. در رابطه با زمان معرفی اسمارت‌فون‌های نوکیا گفته می‌شود در دومین فصل سال ۲۰۱۷ شاهد معرفی یک اسمارت‌فون قدرتمند مجهز به چیپست اسنپدراگون ۸۲۱ و دوربین اصلی ۲۲.۶ مگاپیکسلی خواهیم بود.


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید