امروز : شنبه, 27 آبان 1396
استودیوی دابل فاین برنامه ای برای ساخت بازی Brutal Legend 2 ندارد
3/67 امتیاز از 9 رای
 بازی  |     |   82

با توجه به صحبت‌های استودیوی دابل فاین (Double Fine) به نظر می‌رسد که بازیکنان نباید منتظر بازی Brutal Legend 2 باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر با گیم‌شات در ادامه این مطلب همراه باشید.

با توجه به تصویر هنری که هفته پیش از بازی Brutal Legend منتشر شد، بسیاری از بازیکنان امیدوار شده بودند که قسمت دوم این بازی به زودی معرفی خواهد شد، متاسفانه به نظر می‌رسد که قرار نیست به زودی شاهد بازی Brutal Legend 2 باشیم.

استودیوی دابل فاین، سازنده بازی در شبکه توییتر اعلام کرده است که تصویر مورد نظر توسط یکی از سایت‌های طرفدار این بازی منتشر شده است و ارتباطی به استودیو سازنده ندارد. همچنین این استودیو به خاطر سو تفاهم پیش آمده معذرت خواهی کرده است. تصویر مورد نظر برای اولین بار در سایت فیس بوک منتشر شده بود، اما بعد از مدتی از این سایت پاک شده است ولی کاربران NeoGAF توانسته‌اند قبل از پاک شدن تصویر، آن را ذخیره کنند.

آقای لی پتی (Lee Petty)، یکی از کارکنان استودیوی دابل فاین، با انتشار پستی در شبکه توییتر اعلام کرده است که استودیوی آن‌ها فعلا هیچ برنامه‌ای برای ساخت بازی Brutal Legend 2 ندارد. تصویر منتشر شده صرفا یکی از تصاویر هنری بازی اول بوده است. از بازیکنان به خاطر سو تفاهم پیش آمده معذرت می‌خواهیم.

استودیوی دابل فاین تاکید کرده است که هرچند ساخت بازی Brutal Legend 2 به صورت کلی منتفی اعلام نشده است، اما فعلا برنامه‌ای برای ساخت آن در دستور کاری استودیو قرار ندارد.

این استودیو گفته است که نمی‌گوییم این بازی هیچ وقت ساخته نخواهد شد، اما فعلا برنامه‌ای برای ساخت آن نداریم. هدف فعلی ما ساخت و اتمام بازی Psychonauts 2 است.

همانطور که در جریان هستید، قسمت اول این بازی توسط شرکت EA در سال 2009 با هزینه 25 میلیون دلار منتشر شد. با توجه به گزارشات منتشر شده، این بازی پرفروش‌ترین عنوان استودیوی دابل فاین بوده است. آقای تیم شیفر (Tim Schafer)، رییس استودیوی دابل فاین، در اوایل سال 2014 گفته بود که رسیدن به موفقیت آن بازی کار سختی برای آن‌ها خواهد بود.

قبلا اعلام شده بود که تیم شیفر علاقه دارد در قسمت آینده این بازی، بیشتر به شخصیت Lionwhyte (که توسط Rob Halford صداگذاری شده است) بپردازد. جالب است بدانید که آقای جک بلک (Jack Black)، بازیگر هالیوود، در نقش شخصیت اصلی بازی Brutal Legend صداگذاری کرده و برای بازگشت به نقش خود اعلام آمادگی کرده است.

نظرات خود را در رابطه با بازی Brutal Legend 2 با ما درمیان بگذارید. آیا دوست دارید که قسمت دوم این بازی ساحته شود؟

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید