امروز : چهارشنبه, 01 اسفند 1397
بازی Red Dead Redemption 2 احتمالاً سرعت کم تری در گیم پلی نسبت به GTA V دارد
3/00 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   66

این روزها جزئیات و اخبار فراوانی را از بازی Red Dead Redemption 2 می‌شنویم و به‌تازگی نیز گزارشی راجع به سرعت گیم‌پلی این عنوان منتشر شده است.

Red Dead Redemption در سال 2010 تجربه‌ی کاملاً منحصر به فردی بود و با عناوین GTA استودیوی راک‌استار گیمز از جهات بسیاری تفاوت داشت و به نظر می‌رسد که این رویه با بازی Red Dead Redemption 2 نیز ادامه پیدا خواهد کرد.

سایت Rockstar Intel اخیراً در توئیتر بیان داشته است که بازی Red Dead Redemption 2 سرعت کم‌تری در گیم‌پلی نسبت به GTA V خواهد داشت که با توجه به محیط بازی و سبک و سیاقش، کاملاً منطقی به نظر می‌رسد، همان‌طور که این سایت نیز می‌گوید که زیرا حس یک تجربه‌ی وسترن را می‌دهد. درحالی که GTA یک ماجراجویی از جرائم مختلف با لحظات اکشن و هیجان‌انگیز مختلف در دنیای امروز است، Red Dead Redemption با سرعت کمتری به داستان‌سرایی و نگاه به جوانب مختلف غرب وحشی می‌پردازد.

بازی Red Dead Redemption 2 در 26 اکتبر 2018 مصادف با 4 آبان 1397 بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان عرضه می‌گردد. اخیراً نیز به‌لطف انتشار پیش‌نمایش‌های این عنوان در رسانه‌ها به جزئیات بسیار زیادی از آن دست پیدا کرده‌ایم که می‌توانید دسته‌ی اول آن‌ها را از اینجا و دسته‌ی دوم را از اینجا مشاهده کنید. راک‌استار در مصاحبه‌ی تازه‌ای از مراحل اصلی و فرعی بازی Red Dead Redemption 2 نیز گفته و ضمناً اعلام شده است که در این بازی شاهد حدود 200 نوع گونه‌ی زنده خواهیم بود و همچنین باید صدها انتخاب مختلف هم انجام دهیم.

منبع :gamingbolt

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید