امروز : یکشنبه, 29 مرداد 1396
جزییات نسخه پلی استیشن 4 پرو بازی Hitman منتشر شد
3/78 امتیاز از 9 رای
 بازی  |     |   108

بازی Hitman از قدرت اضافه کنسول پلی استیشن 4 پرو به خوبی استفاده کرده و بافت‌های باکیفیت و پرجزییاتی را به نمایش می‌گذارد. برای کسب اطلاعات بیشتر با گیم‌شات در ادامه این مطلب همراه باشید.

بازی Hitman که توسط شرکت اسکوئر اینکس (Square Enix) به صورت سریالی منتشر شده است، یکی از آن دسته از عناوینی بوده که از کنسول پلی استیشن 4 پرو در زمان عرضه به بازار پشتیبانی می‌کند.

استودیوی سازنده این بازی اعلام کرده است که نسخه پلی استیشن 4 پرو بازی Hitman یک لایه از جزییات جدید را برای بازیکنان به نمایش می‌گذارد. رزولوشن این بازی افزایش پیدا کرده و سطوح براق آن بهینه‌تر شده و نورپردازی آن بهتراز قبل شده است. همچنین شکستگی‌ها و تیزی‌های اجسام نیز در این نسخه از بازی به شدت کم‌تر به چشم می‌خورند.

همچنین بازیکنان می‌توانند رابط کاربری بسیار واضح و تمیزی را در رزولوشن 4K مشاهده کنند. همچنین استودیوی سازنده این بازی اعلام کرده است که به لطف حافظه بیشتر کنسول پلی استیشن 4 پرو، بازی Hitman دارای بافت‌های باکیفیت و پرجزییاتی در این کنسول خواهد بود. البته لازم به ذکر است که نرخ فریم این بازی در کنسول میان نسلی شرکت سونی بر خلاف ویژگی‌های بصری آن دست نخورده باقی مانده است.

یکی از روئسای استودیوی سازنده این بازی به نام هنس سیفرت (Hannes Seifert) گفته است که بازی Hitman همواره در حال پیشرفت و بهبود بوده است و با عرضه پلی استیشن 4 پرو، این پیشرفت‌ها به سطح بسیار بالاتری رسیده‌اند.

حتی اگر تلویزیون 4K نداشته باشید، باز هم می‌توانید شاهد سایه‌های باکیفیت و نورپردازی حجیمی در تلویزیون‌های 1080P معمولی باشید.

همانطور که در جریان هستید، کنسول پلی استیشن 4 پرو در تاریخ 10 نوامبر (20 آبان) با قیمت 400 دلار به صئرت جهانی به بازار عرضه خواهد شد.

همچنین لازم به ذکر بوده که بازی Hitman تنها عنوانی نیست که از این کنسول پشتیبانی به عمل می‌آورد، بلکه بازی‌های دیگری نیز هستند که بروزرسانی برای پشتیبانی از کنسول پلی استیشن 4 پرو دریافت کرده‌اند.

ناگفته نماند که اپیزود ششم که در اصل آخرین اپیزود فصل اول بازی Hitman به حساب می‌آید، هفته گذشته برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شد. با توجه به گفته‌های استودیوی سازنده، تیم بازیسازی این عنوان قصد دارد تا درکل 3 فصل از این عنوان منتشر کند و پایان فصل اول، تنها شروعی بر داستان اصلی این بازی بوده است.

نظرات خود را در رابطه با بازی Hitman و کنسول پلی استیشن 4 با ما در میان بگذارید.

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید