امروز : شنبه, 27 آبان 1396
نسخه ازمایشی اپدیت اندروید ۷ برای گلکسی اس ۷ اج
3/78 امتیاز از 9 رای
 موبایل  |     |   182

اگر از کاربران گلکسی اس 7 یا اس 7 اج هستید خبر خوبی برایتان داریم. سامسونگ به تازگی برنامه آزمایشی آپدیت اندروید 7 را برای این دو گوشی شروع کرده است.

پیش از این گزارش شده بود که سامسونگ قصد دارد تا همکاری نزدیکی با گوگل داشته باشد تا کمی زودتر بتواند به فایل‌های اصلی اندروید دسترسی داشته باشد. همانطور که متوجهید همه شرکت‌ها نسخه‌ی شخصی‌سازی شده خود را از اندروید عرضه می‌کنند و بدین‌ترتیب نیازمند این هستند که کمی زودتر از عرضه به فایل‌های اصلی دسترسی داشته باشند تا بتوانند سیستم‌عامل شخصی را عرضه کنند. سامسونگ نیز چنین کاری را انجام داد و به نظر می‌رسد قصد دارد تا پایان سال پرچمداران خود را به این دسر شیرین آپدیت کند.

پیش از این البته اعلام شده بود که دستگاه‌های LG V20، Google Pixel و Mate 9 قرار است که به صورت پیش‌فرض اندروید نوقا را درون خود جای دهند، اما این برای محصولاتی است که به تازگی عرضه می‌شوند و در بین محصولاتی که در حال حاضر عرضه شده‌اند و مدتی است که در بازار موجود هستند، پرچمداران سامسونگ این احتمال را دارند که زودتر از موعد معمول این آپدیت را دریافت کنند. طبیعتا این به دلیل پروژه برگشت اعتماد سامسونگ است که سامسونگ تلاش خواهد کرد که هر کاری انجام دهد تا کاربران را راضی نگه‌دارد، حتی اگر لازم باشد که زودتر از موعد نوقا را عرضه کند.

حال اگر بخواهیم بیشتر به این احتمال دامن بزنیم باید این را بگوییم که هم اکنون سامسونگ نسخه‌ای از نوقا را برای S7 edge در کشور انگلستان عرضه کرده است. این نسخه یک نسخه‌ی بتا و تست است که عرضه شده تا بر روی این گوشی عملکردش سنجش شود و مورد آزمایش قرار گیرد. تعداد افرادی که این آپدیت و اجازه آپدیت را دریافت خواهند کرد محدود است. شما هم می‌توانید این قضیه را امتحان کنید و تنها لازم است که وارد استور شوید و برنامه Galaxy Beta Program را دانلود کنید. بعد از آن باید ثبت‌نام کنید و ببینید که آیا اجازه آپدیت به شما داده خواهد شد یا خیر؟

عموما نسخه‌هایی که به صورت آنلاک به فروش می‌رسند و توسط اپراتورها عرضه نمی‌شوند، حدودا یک یا دو ماه بعد از عرضه آپدیت جدید را دریافت می‌کنند. هم اکنون ما در ابتدای نوامبر هستیم و این احتمال می‌رود که سامسونگ بعد از انجام آزمایشات مختلف این اندروید جذاب را به صورت گسترده روی محصولات خود عرضه کند. حال باید منتظر باشیم و ببینیم رام چه کشورهایی زودتر آپدیت را دریافت می‌کند و چه زمانی این آپدیت برای ما مجاز خواهد شد.

PhoneArena


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید