امروز : دوشنبه, 29 بهمن 1397
دوربین گلکسی نوت 9 سامسونگ امتیاز 103 را از DxOMarK دریافت کرد
3/50 امتیاز از 1 رای
 گجت  |     |   49

دوربین گلکسی نوت 9 سامسونگ (Samsung Galaxy Note 9) با دریافت امتیاز 103 از وب‌سایت DxOMarK، بالاتر از پرچمدار HTC قرار گرفت. ظاهرا هنوز سامسونگ راهی طولانی را برای غلبه بر هواوی پیش رو دارد.

وب‌سایت DxOMarK که در زمینه نقد و بررسی دوربین‌ها فعالیت دارد، این روزها به عنوان معیاری برای مشخص کردن توانمندی دوربین‌ها شناخته شده است. کارشناسان این وب‌سایت، این‌بار سراغ پرچمدار تازه‌نفس کره‌ای‌ها رفته و با اعطای امتیاز 103 به این گوشی، آن را بالاتر از +U12 اچ تی سی قرار داده‌اند. هواوی پی 20 پرو نیز با امتیاز 109 هم‌چنان در جایگاه نخست قرار دارد.

دوربین گلکسی نوت 9 سامسونگ امتیاز 103 را از DxOMarK دریافت کرد

به نظر می‌رسد عملکرد فوکوس خودکار در گلکسی نوت ۹ و ردیابی سوژه‌های در حال حرکت، در مقایسه با گلکسی اس 9 پلاس بهبود یافته است. علاوه بر این، سیستم لرزشگیر اپتیکال دوگانه نیز حالا استوارتر از گذشته شده است. تصاویر ضمن نویز پایین و نمایش بسیاری از جزئیات، رنگ‌های دلپذیری دارند (البته میزان جزئیات در برخی محیط‌های بسیار تاریک یا بسیار روشن کاهش پیدا می‌کرد). با این حال، دامنه دینامیکی دوربین در اغلب شرایط عملکرد خوبی داشت. دوربین تله فوتو، سطح خوبی از جزئیات را در زوم 4 مرحله‌ای حفظ می‌کرد و افکت بوکه نیز جلوه‌ای عالی به تصاویر می‌بخشید.

همچنین بخوانید:

اولین نمونه تصاویر ثبت‌شده با دوربین گلکسی نوت 9

همچنین، فوکوس خودکار در قفل کردن روی سوژه خود، سرعت بالایی دارد و هنگام فیلم‌برداری هم به خوبی می‌تواند به ردیابی ادامه دهد. در ادامه می‌توانید جزئیات امتیاز DxOMarK برای دوربین گلکسی نوت 9 سامسونگ را مشاهده کنید:

دوربین گلکسی نوت 9 سامسونگ امتیاز 103 را از DxOMarK دریافت کرد

منبع :GSMArena

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید