امروز : ﺳﻪشنبه, 03 بهمن 1396
جزییات جدیدی از قیمت و بازی های کنسول سویچ شرکت نینتندو منتشر شد
3/72 امتیاز از 9 رای
 بازی  |     |   183

هرچند قبلا اعلام شده بود که تا قبل از سال 2017 میلادی اطلاعات جدیدی از کنسول سویچ شرکت نینتندو منتشر نخواهد شد، اما رییس این شرکت اخیرا در جلسه توجیهی که به منظور گزارش مالی اخیر نینتندو برگزار شده بود، جزییات جدیدی از قیمت و بازی‌های کنسول سویچ را منتشر کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با گیم‌شات در ادامه این مطلب همراه باشید.

آقای کیمیشیما (Kimishima)، رییس شرکت نینتندو، در مورد قیمت کنسول سویچ گفته است که این کنسول همانند کنسول‌های پیشین شرکت نینتندو قیمت گذاری خواهد شد، هرچند بر اساس طراحی هیبریدی خانگی/ دستی که این کنسول دارد. مقایسه کردن آن با دیگر کنسول‌های این شرکت کار آسانی نخواهد بود. آقای کیمیشیما گفت:

همانطور که قبلا اعلام کرده بودیم، قصد نداریم کنسول سویچ را با ضرر به بازار عرضه کنیم. ما می‌خواهیم تا جامعه بزرگی از بازیکنان را به طرف کنسول خود جذب کنیم و همچنین می‌خواهیم انتظارات آن‌ها را نیز نسبت به محصول خود تا جای ممکن برآورده کنیم.

لازم به ذکر است که در زمان عرضه کنسول وی 250 دلار و کنسول وی یو 300 دلار قیمت گذاری شده بود.

از لحاظ بازی تاکنون تایید شده است که بازی‌های The Legend of Zelda: Breath of the Wild، Mario Kart 8 و Splatoon برای این کنسول جدید منتشر خواهند شد. همچنین در جایی از ویدیوی معرفی این کنسول شاهد بازی ماریو سه بعدی نیز بودیم، اما شرکت نینتندو اعلام کرده است که بازی‌هایی که در ویدیوی رونمایی از این کنسول حضور داشتند، تنها نشان دهنده نحوه کنترل کنسول، بازی کردن و طراحی کنترلرها بوده‌اند.

در مورد بازی‌های استودیو‌های ترد پارتی نیز هرچند Skyrim و NBA بر روی این کنسول نمایش داده شده‌اند، اما تاکنون به صورت رسمی انتشار آن‌ها بر روی کنسول سویچ تایید نشده است. تنها بازی ترد پارتی که تاکنون برای این کنسول شرکت نینتندو تایید شده بازی Just Dance 2017 از طرف شرکت یوبی‌سافت بوده که همانطور که از اسمش پیداست، در سال آینده میلادی برای این کنسول عرضه خواهد شد. لازم به ذکر است که تاکنون بسیاری از شرکت‌ها و استودیوهای مطرح آمادگی خود را برای پشتیبانی از کنسول سویچ شرکت نینتندو اعلام کرده‌اند. ایم شرکت‌ها عبارت اند از: Activision، Electronic Arts، Warner Bros.، Square Enix، Konami، Capcom و غیره.

رییس شرکت نینتندو اعلام کرده است که استودیوهای ترد پارتی زیادی از کنسول سویچ پشتیبانی خواهند کرد چرا که این کنسول غافلگیری‌هایی را به دنبال خواهد داشت که نمی‌توانید آن‌ها را در کنسول‌های دیگر پیدا کنید یا به وجود بیاورید. علاوه بر این، آقای ایو گیلموت (Yves Guillemot)، رییس شرکت یوبی‌سافت نیز قبلا اعلام کرده بود که ممکن است کنسول جدید شرکت نینتندو صنعت بازی‌ها را از نو تعریف کند.

آقای کیمیشیما در جواب به این پرسش که آیا کنسول سویچ در زمان عرضه دارای بازی‌های حرفه‌ای و بزرگ سالانه خواهد بود یا خیر؟ گفته است که این کنسول جامعه بسیار گسترده‌ای از بازیکنان در رنج‌های سنی متفاوتی را هدف قرار داده است.

همانطور که می‌دانید، شرکت نینتندو قرار است در تاریخ 12 ژانویه سال آینده میلادی اطلاعات دقیقی از قیمت و لاین آپ بازی‌های روز عرضه این کنسول را در یک مراسم که به صورت آنلاین برگزار خواهد شد، منتشر کند. بنابراین، نباید شاهد اطلاعات زیادی از این کنسول تا قبل از آن تاریخ باشیم.

ناگفته نماند که شرکت نینتندو انتظار دارد این کنسول موفق شود تا پایان ماه مارس سال 2017 حدود 2 میلیون نسخه فروش داشته باشد.

نظر شما در رابطه با کنسول سویچ شرکت نینتندو چیست؟ آیا این کنسول می‌تواند نینتندو را به دوران اوج خود برگرداند؟

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید