امروز : شنبه, 27 بهمن 1397
تماشا کنید جزئیات جدیدی از مبارزات بازی Assassin s Creed Odyssey منتشر شد
3/00 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   87

یوبی‌سافت به‌تازگی با انتشار ویدئویی به ارائه‌ی جزئیات جدیدی از سیستم مبارزات بازی Assassin’s Creed Odyssey پرداخته است.

Assassin’s Creed Origins شکل جدیدی به مبارزات سری داد و Odyssey نیز قرار است راه آن را ادامه دهد. با اینکه سیستم مبارزات به‌طور کلی همان سیستم قبلی است، شاهد تغییرات و بهبودهایی خواهیم بود که به بازیکنان تحرک، سرعت، مهارت و شخصی‌سازی بیشتری می‌دهد. به‌تازگی نیز به لطف ویدئوی تازه‌ای که یوبی‌سافت منتشر کرده به جزئیات بیشتری در این باره دست یافته‌ایم.

در این ویدئو، کارگردان بازی Assassin’s Creed Odyssey یعنی «اسکات فیلیپس» (Scott Phillips) توضیح داده که گرچه شخصیت اصلی این عنوان یک اسپارتان است، شیوه‌ی مبارزه‌ی او کمی با اسپارتان‌ها تفاوت دارد، البته به این خاطر که وی یک سرباز مزدور به حساب می‌آید. همچنین در ادامه‌ی ارائه‌ی گزینه‌های متنوع به بازیکن در این بازی، مبارزات از شخصی‌سازی و تنوع بیشتری نسبت به مبارزات نسخه‌ی قبلی یعنی Origins بهره می‌برند.

حاصل این تنوع، سه شاخه در مبارزات است که یکی بر روی مخفی‌کاری، دیگری بر روی مبارزات رو در رو و آخرین شاخه بر روی مبارزات از راه دور تمرکز دارد. سلاح‌ها و ابزارها هم قابل ارتقا هستند و ضمناً حتی اگر سپر خود را از دست بدهید، همچنان می‌توانید با سلاح‌هایتان در مقابل ضربات دشمن دفاع کنید.

بازی Assassin’s Creed Odyssey در 5 اکتبر 2018 مصادف با 13 مهر 1397 برای پی‌سی و کنسول‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد. اکنون ویدئوی جدید این عنوان را مشاهده می‌کنید:

منبع :Gamingbolt

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید