امروز : چهارشنبه, 21 آذر 1397
تماشا کنید ویدئوهای جدیدی از گیم پلی بازی Fallout 76 منتشر شد
4/00 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   26

«تاد هاوارد» (Todd Howard) طی پنلی در رویداد QuakeCon اطلاعات و نمایش جدیدی را از بازی Fallout 76 به اشتراک گذاشته است.

در ویدئوهای جدید بازی Fallout 76 شاهد ویژگی Character ID Badge در انتهای بخش ساخت شخصیت هستیم که به شما اجازه‌ی تهیه‌ی تصویری از شخصیتتان را می‌دهد. همچنین باید به این موضوع اشاره کرد که هر موقع در طول بازی که مایل بودید می‌توانید ظاهر شخصیت خود را تغییر دهید.

علاوه بر این سیستم S.P.E.C.I.A.L را مشاهده می‌کنیم. روال این سیستم که طرفداران سری با آن به خوبی آشنا هستند، به این شکل است که وقتی در بازی افزایش سطح پیدا می‌کنید، باید یک Perk را انتخاب کنید که در واقع یک کارت هست و و هر کدام از این کارت‌ها ارزشی از لحاظ امتیاز دارند. اگر یک کارت را برای بار دوم و سوم انتخاب کنید، می‌توانید آن را با کارتی که دفعه‌ی گذشته برداشته‌اید، ترکیب کنید و یک نسخه‌ی قدرتمندتر را بسازید که ارزش و قیمت بیشتری هم دارد.

هیچ تصادفی در دریافت کارها هنگام افزایش سطح وجود ندارد و شما باید براساس نیاز خودتان این کارت‌ها را انتخاب کنید که گروه C که مخفف Charisma است، تاثیرگذارترین‌ِ آن‌ها به شمار می‌روند. البته در ابتدا طی هر دو مرحله و بعداً طی هر پنج مرحله که افزایش سطح می‌یابید، مجموعه‌ای از کارت‌های تصادفی را کسب می‌کنید که دارای کارت‌هایی هستند که شاید پیش از این انتخاب نکرده باشید اما جالب و مهم بوده باشند. همچنین لازم به ذکر است که با رسیدن به سطح 50 دیگر امتیاز S.P.E.C.I.A.L دریافت نخواهید کرد ولی همچنان کارت در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

بازی Fallout 76 در 14 نوامبر 2018 مصادف با 23 آبان 1397 به پی‌سی و کنسول‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان راه پیدا می‌کند. بتای این عنوان هم که به‌صورت یک بازی کامل است، در ماه اکتبر برای هر سه پلتفرم برگزار می‌شود گرچه تاریخ دقیق برگزاری آن هنوز اعلام نشده است. اکنون می‌توانید ویدئوهای جدید را مشاهده کنید:

منبع :Dualshockers

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید