امروز : چهارشنبه, 04 بهمن 1396
اپدیت اندروید ۶ مارشملو برای پدفون اس منتشر شد
3/83 امتیاز از 9 رای
 موبایل  |     |   150

پدفون اس ایسوس، تبلت تازه واردی نیست، اما ایسوس با انتشار آپدیت اندروید ۶ نشان داد که هنوز هوای این سرباز کهنه‌کار خود را دارد و برای اثبات این امر ایسوس آپدیت اندروید نسخه ۶ مارشملو را برای پدفون اس ایسوس منتشر کرد.

اگر از طرفداران محصولات اندرویدی ایسوس باشید حتما Padfone S ایسوس را می‌شناسید، این تبلت دوگانه که اکنون در اواخر عمر خود به سر می‌برد در زمان عرضه، به اندروید کیت‌کت نسخه ۴.۴.۲ مجهز بود، از آن زمان تاکنون پدفون اس به عنوان گوشی که با قرار گرفتن در یک صفحه‌نمایش بزرگ‌تر عملا به یک تبلت تبدیل می‌شد برای ایسوس خدمت کرده است.

از طرف دیگر اندروید نسخه ۶ مارشملو هم با ورود اندروید نوقا نسخه ۷ دیگر چندان سیستم‌عامل به‌روزی به حساب نمی‌آید اما به قول قدیمی‌ها لنگه کفش کهنه در بیابان نعمت است و کاربران پدفون اس ایسوس که محصولی مربوط به دو سال پیش را در اختیار دارند باید انتشار آپدیت اندروید ۶ مارشملو را به فال نیک بگیرند. لازم به ذکر است که اندروید نسخه ۶ مارشملو هم ویژگی‌های خوبی دارد که به این راحتی‌ها نمی‌توان از کنار آنها گذشت، در بین این ویژگی‌ها به حالت Doze و همچنین امکان run-time app permissions می‌توان اشاره کرد.

ایسوس مدعی است برای آپدیت پدفون اس به نسخه ۶ اندروید مارشملو در پدفون اس فضای کمی در اختیار داشته و در نتیجه در حین انجام فرآیند آپدیت، ۲۲ اپلیکیشن که به صورت پیش‌فرض بر روی پدفون اس نصب شده بودند، حذف میشوند، این کار باعث می‌شود فضای بیشتری جهت نصب اندروید مارشملو در پدفون اس وجود داشته باشد.

با کمال تاسف باید گفت پس از آپدیت پدفون اس به اندروید مارشملو ویژگی نصب و اجرای اپلیکیشن‌های بر روی کارت حافظه میکرو اس‌دی هم غیر فعال می‌شود. امکان استفاده چند کاربر با نام‌های کاربری مختلف از پدفون اس نیز در آپدیت ۶ اندروید مارشملو حدف می‌شود. به این ترتیب اگر از پدفون اس خود با چند حساب کاربری مختلف استفاده می‌کردید پیشنهاد می‌کنیم از آپدیت این محصول به اندروید ۶ مارشملو صرف نظر کنید.

با در نظر گرفتن این موارد اگر همچنان هوای آپدیت پدفون اس به اندروید ۶ مارشملو در سر شماست، پیام ارتقا نرم‌افزاری سیستم را دنبال کنید، اگر هم چنین پیامی را در قسمت نوتیفیکیشن‌ها دریافت نکرده‌اید در پدفون اس خود به قسمت System Updage در منوی Settings رفته و فرآیند آپدیت را آغاز کنید.

androidpolice.com


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید