امروز : چهارشنبه, 28 آذر 1397
غیر رسمی دنباله بازی Child of Light ساخته می شود
3/50 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   27

بعد از انتشار خبر آمدن بازی Child of Light به کنسول نینتندو سوئیچ، یکی از توسعه‌دهندگان این بازی اشاره‌ای به ساخت دنباله آن کرد.

روز گذشته اعلام شد که دو بازی Child of Light و Valiant Hearts پاییز امسال برای کنسول نینتندو سوئیچ منتشر می‌شوند. در طی این خبر، یکی از توسعه‌دهندگان بازی چیزی گفت که می‌تواند به ساخت نسخه دوم بازی Child of Light مربوط باشد.

«پاتریک پلورد» (Patrick Plourde)، مدیر نوآوری یوبی‌سافت، در توئیتر عکسی از بازی Child of Light در حالت Handheld کنسول نینتندو سوئیچ منتشر کرد. در نگاه اول این تصویر تنها به عنوان نمایشی از این بازی روی نینتندو سوئیچ به‌نظر می‌رسد، اما ممکن است پلورد آن را به منظور دیگری منتشر کرده باشد.

اگر به گوشه راست و بالای عکس توجه کنید، می‌توانید ببینید که کلمات «of Light II» بر روی کاغذی نوشته شده است. به‌خاطر قرارگیری سوئیچ، نمی‌توان عبارت کامل را خواند اما کاملاً مشخص است که پلورد به چه چیزی اشاره کرده است.

البته از الان نباید هیجان‌زده شد، زیرا که هیچ‌گونه خبر رسمی از ساخت نسخه دوم این بازی منتشر نشده است. بازی Child of Light هنگام انتشارش با نقدهای مثبتی روبه‌رو شد و در کل بازی موفقی برای یوبی‌سافت بود، پس نباید از خبر ساخته شدن دنباله آن متعجب شد. برای دریافت اخبار رسمی از یوبی‌سافت، باید منتظر بمانیم.

عکس منتشر شده توسط پلورد را در پایین مشاهده می‌کنید. نظر شما چیست؟ آیا فکر می‌کنید یوبی‌سافت در حال ساخت دنباله بازی Child of Light است؟

غیر رسمی دنباله بازی Child of Light ساخته می شود

منبع :DualShockers

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید