امروز : چهارشنبه, 01 اسفند 1397
میزان فروش بازی Cuphead مشخص شد
3/00 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   35

بازی Cuphead یکی از بهترین انحصاری‌های مایکروسافت در چند سال اخیر بوده که باعث شده با استقبال بسیار خوبی روبه شود و اکنون میزان فروش بازی Cuphead مشخص شد.

بازی Cuphead یک عنوان بسیار زیبا و بسیار سخت است که توسط استودیو MDHR توسعه یافته است و به عنوان یک بازی پلتفرمر توانسته است بسیار خوب فروش کند. تیم سازنده بازی در توییتر اعلام کرده است که فروش بازی Cuphead از سه میلیون نسخه در سراسر جهان گذشته است. چنین فروشی برای استودیو مستقل و کوچک MDHR بسیار خوب است و فروش بازی Cuphead حتی برای کل بازی‌های ایندی و مستقل یک موفقیت محسوب می‌شود.

به مناسبت جشن گرفتن این فروش بازی بر روی استیم و ایکس‌باکس وان به زودی تخفیف خواهد خورد که فرصت بسیار خوبی برای خرید آن محسوب می‌شود. همچنین چندی پیش این توسعه دهنده بسته الحاقی The Delicious Last Course را معرفی کرد ولی هنوز تاریخ انتشار مشخصی برای آن تعیین نشده است و باید در سال 2019 منتظر عرضه ان باشیم. ن بسته الحاقی یکشخصیت یک، یک جزیره جدید، یک باس جدید، اسلحه‌های جدید و موارد جدید دیگری را به بازی Cuphead اضافه می‌کند.

محتوای الحاقی جدیدی برای بازی Cuphead منتشر می‌شود

Cuphead یک بازی مستقل در سبک شوتم آپ و سکوبازی است که توسط استودیو MDHR و با تم کارتون‌های والت دیزنی در دههٔ ۱۹۳۰ ساخته شده است.بهص روت کلی باید گفت که Cuphead یک بازی سرگرم کننده و در عین حال چالش برانگیز است که رنگ‌بندی و تم کلی آن شما را به یاد دوران کودکی خود می‌اندازد. این عنوان هم‌اکنون بر روی پی‌سی و ایکس‌باکس وان در دسترس است.

نظر شما در مورد فروش بازی Cuphead و موفقیت آن چیست؟

منبع :Gamingbolt

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید