امروز : شنبه, 27 بهمن 1397
جدیدترین شرایط فروش جیلی GC۶ ویژه مرداد ماه
3/00 امتیاز از 1 رای
 علم و دانش  |     |   48

شرکت خودروسازان بم جدیدترین شرایط فروش جیلی GC۶ را ویژه مرداد ماه اعلام کرد.
قیمت مصوب این خودرو 69 میلیون و 900 هزار تومان برآورد شده است. این طرح دارای 4 زیر مرحله با عنوان دو مرحله ای، چهار مرحله ای، سه مرحله ای با تسهیلات ویژه و چهار مرحله ای با تسهیلات ویژه است.
در بخش دو مرحله ای مبلغ پیش پرداخت 30 میلیون تومان است و مابقی مبلغ همزمان با صدور دعوتنامه از خریدار دریافت می شود. جدیدترین شرایط فروش جیلی GC۶ با دو موعد تحویل آبان و آذر 97 دارای دو تخفیف است که به ترتیب 4 و 5 میلیون تومان خواهد بود.
وضعیت سند در این طرح آزاد، سود مشارکت 18 درصد و سود انصراف 15 درصد است.جدیدترین شرایط فروش جیلی GC۶ ویژه مرداد ماه  جیلی GC6 اكسلنت داراى پیشرانه 1498 سی سی تنفس طبیعی است، که این پیشرانه قادر به تولید بیشینه قدرت 105 اسب بخار در دور 6200 و بیشینه گشتاور 145 نیوتن متر در دور 4200 است و این قدرت و گشتاور توسط یک جعبه دنده 4 سرعته خودکار ساخت شرکت JATCO ژاپن به محور جلوی این خودرو منتقل می شود.جدیدترین شرایط فروش جیلی GC۶ ویژه مرداد ماه  جیلی GC6 اكسلنت دارای تجهیزاتی مانند دو کیسه ایمنی هوا (راننده و سرنشین)، سیستم ترمز ضد قفل و توزیع الکترونیکی نیروی ترمز، چراغ روشنایی در روز، سیستم صوتی و تصویری با نمایشگر لمسی 8 اینچی و قابلیت اتصال تلفن همراه، آینه‌ های جانبی با قابلیت تنظیم برقی و سنسور دنده عقب است.


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید