امروز : شنبه, 27 بهمن 1397
معرفی بهترین نرم افزار جلوگیری از دسترسی به اینترنت در ویندوز
3/78 امتیاز از 9 رای
 نرم افزار  |     |   175

درصد بالایی از نرم افزارهای نصب شده در ویندوز تقاضای دسترسی همیشگی به اینترنت دارند، چون مثل کاربر خود (یک انسان) همواره دوست دارند تا به روز و آپدیت بمانند. متاسفانه حتی با رفتن به منو تنظیمات آن‌ها و برداشتن تیک عدم آپدیت خودکار و قطع دیگر سرویس‌های از این قبیل، باز هم اقداماتی در پس زمینه صورت می‌گیرند، از همین رو کاربر مجبور به جلوگیری از دسترسی به اینترنت نرم افزارها به صورتی دیگر می‌شود، چون با نصب برنامه‌های جدید، این مشکل حادتر و حادتر شده و علاوه بر کند شدن سرعت اینترنت شما برای دانلود فایل و باز کردن یک صفحه وب، پهنای باند شما نیز بیهوده اتلاف خواهد شد.

معرفی یکی از بهترین ابزارهای جلوگیری از دسترسی به اینترنت

برای پی بردن به اهمیت جلوگیری از دسترسی به اینترنت برنامه‌های غیرضروری، در نظر داشته باشید که متاسفانه با وجود پیشرفت کشور ما در عرصه‌های مختلف، هنوز در یک زیر ساخت که منبعی بزرگ از علوم مختلف به شمار می‌آید مشکل داریم. کشور ما در لیست برترین کشورها از لحاظ پهنای باند مصرفی برای دسترسی به شبکه جهانی، در زمره بدترین کشورها ایستاده و تا 3 رقمی شدن فاصله زیادی ندارد (بین رده 80 تا 90 جهانی). البته، پهنای باند پایین تنها مشکل کاربران نبوده و قیمت بالا مشکل دیگری است که کاربران را به شدت آزار می‌دهد.

با وجود کاهش پانزده درصدی قیمت هر گیگابایت اینترنت، هنوز قیمت 3 هزار تومان به ازای این میزان حجم بالا به نظر می‌رسد (هر چند با بالا رفتن حجم خریداری شده، قیمت نیز کاهش می‌یابد. مثلا قیمت 3 گیگابایت اینترنت به جای 9، معادل 8 هزار تومان می‌شود). با توجه به وخیم‌تر بودن اوضاع سرویس‌های نامحدود از لحاظ پهنای باند ارائه شده، کاربران برای سرعت دادن به فعالیت‌های روزانه خود مجبورند تا سرویس‌های محدود خریداری کنند که نیاز به جلوگیری از دسترسی به اینترنت را به همراه دارد، در غیر این صورت، هزینه اینترنت ماهیانه کاربر هر ماه به طور تصاعدی بالا خواهد رفت، چرا که نرم افزارهای طالب به روز رسانی اهمیتی به بالا بودن قیمت اینترنت در کشور ما نمی‌دهند.

با توجه به اهمیت این موضوع، در ادامه به بررسی یک روش موثر و کارآمد برای جلوگیری از دسترسی به اینترنت توسط یک نرم افزار قدرتمند خواهیم پرداخت. در نظر داشته باشید که روش‌ها و ابزارهای گوناگونی برای این کار وجود دارند. به عنوان نمونه با استفاده از فایروال ویندوز می‌توانید دسترسی نرم افزارها را به اینترنت به صورت موردی قطع کنید، اما برای جلوگیری از دسترسی به اینترنت نرم افزارها، تا چند مورد را می‌توانید به این روش به لیست اضافه کنید؟ درباره دیگر سرویس‌هایی که بدون دلیل نیاز به دسترسی به اینترنت دارند چه خواهید کرد؟

Blumentals Software Surfblocker ، ابزاری توانمند برای جلوگیری از دسترسی به اینترنت

به کمک این نرم افزار به سادگی می‌توانید دسترسی به اینترنت را تنها به زمان‌هایی خاص و یا در زمان صدور درخواست خود محدود کنید. همچنین قادرید تا ارتباط با برخی از وب سایت‌ها را مسدود کرده و یا مشخص کنید که کدام برنامه و ویژگی به اینترنت دسترسی داشته باشد، امکانی که در واقع بهترین روش جلوگیری از دسترسی به اینترنت توسط Surfblocker به شمار می‌رود.

جلوگیری از دسترسی به اینترنتبعد از نصب، از آن جایی که نرم افزار کنترل دسترسی سیستم به اینترنت را در دست دارد، از شما خواسته می‌شود تا یک پسورد برای آن تنظیم کرده تا در ادامه با هر بار درخواست برای ورود، پسورد را ارائه کنید.

جلوگیری از دسترسی به اینترنتبا ورد به برنامه مهم‌ترین گزینه برای جلوگیری از دسترسی به اینترنت در اولین آیتم ستون سمت چپ دیده می‌شود. با انتخاب “Block everything” دسترسی تمامی نرم‌افزارها به اینترنت قطع خواهد شد. حالا برای مشخص کردن سرویس‌ها و نرم افزارهای مورد نظرتان به عنوان استثنا برای دسترسی به اینترنت، بر روی Exeption کلیک کنید.

جلوگیری از دسترسی به اینترنتدر اولین تب می‌توانید نرم افزارهای مورد نیاز خود را برای جدا نمودن از لیست جلوگیری از دسترسی به اینترنت وارد کنید. تلگرام، مرورگر و نرم افزار مدیریت دانلود می‌توانند جزو مهمترین و پرکاربردترین‌ها باشند. در تب‌های دیگر، سرویس‌ها، وب سایت‌ها و یا آی پی‌های مجاز مورد نظرتان را نیز در صورت تمایل وارد کنید.

جلوگیری از دسترسی به اینترنت از دیگر قابلیت‌های Surfblocker، تنظیم کردن آن جهت غیرفعال شدن خودکار بعد از گذشت مقدار زمانی مشخص است. همچنین با استفاده از این برنامه می توانید منابع و سایت هایی که دارای محتویات مضر و خطرناک هستند را براحتی مسدود کنید. با نصب این نرم افزار، با جلوگیری از دسترسی به اینترنت نرم افزارهای غیرضروری، کنترل قدرتمندی بر روی نحوه مصرف حجم اینترنت خود خواهید داشت.

دانلود نرم افزار Blumentals Software Surfblocker

رمز عبور فایل فشرده : .ir


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید