امروز : چهارشنبه, 01 اسفند 1397
تریلر جدید بازی Shadow of the Tomb Raider دنیای پرزرق و برق آن را به نمایش می گذارد
3/50 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   80

«اسکوئر انیکس» (Square Enix) و «ایدوس مونترئال» (Eidos Montreal) تریلر جدید و کوتاهی را از بازی Shadow of the Tomb Raider با محوریت دنیای آن به اشتراک گذاشته‌اند.

در این تریلر 35 ثانیه‌ای، نگاهی به دنیای بازی Shadow of the Tomb Raider داریم و بسیاری از مکان‌هایی که در طول داستان با آن‌ها مواجه خواهیم شد نظیر جنگل‌ها، معابد Mayan و البته مقبره‌ها را مشاهده می‌کنیم که همگی چه از نظر کیفیت گرافیکی و چه طراحی و کارگردانی هنری، چشم‌گیر هستند. احتمالاً با عنوانی مواجه خواهیم بود که با کنسول‌های میان نسلی و پی‌سی‌های بسیار قدرتمند می‌توان اوج زیبایی کیفیت و جلوه‌های بصری آن را تجربه کرد.

بازی Shadow of the Tomb Raider که توسط استودیوی ایدوس مونترئال به همراه «کریستال داینامیکس» (Crystal Dynamics) توسعه می‌یابد، اخیراً پروسه‌ی ساخت آن به اتمام رسید و اصطلاحاً گُلد شد. این عنوان قرار است لارا را به سفری به تمدن فراموش‌شده‌ای با نام «مایاها» (Mayans) ببرد که طی آن، این شخصیت محکم باید از شروع آخرالزمان فجیعی توسط رهبر گروه «ترینیتی» (Trinity) جلوگیر کند. در 14 سپتامبر 2018 مصادف با 23 شهریور 1397 شاهد عرضه‌ی این بازی برای پی‌سی و کنسول‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان خواهیم بود و اکنون می‌توانید تریلر جدید آن را تماشا کنید:

منبع :Dualshockers

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید