امروز : چهارشنبه, 01 اسفند 1397
پرفروش ترین بازی های بریتانیا بازی No Man s Sky به جدول بازگشت
3/00 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   70

در جدول پرفروش‌ترین بازی‌های هفته گذشته در بریتانیا، بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy باری دیگر در صدر ایستاد و بازی No Man’s Sky به لیست پرفروش‌ها برگشت.

بازی No Man’s Sky همراه با آپدیت بزرگش بالاخره به کنسول ایکس‌باکس وان آمد و همین اتفاق به آن کمک کرد تا به جدول پرفروش‌ترین بازی‌های بریتانیا بازگردد. البته فروش این بازی به قدری کافی نبود که این بازی را در لیست ده بازی پرفروش هفته قرار دهد، این اثر در جایگاه دوازدهم جدول قرار گرفت.

در صدر جدول، باری دیگر بازی بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy قرار گرفته است. از زمان عرضه این بازسازی برای پلتفرم‌های دیگر در ماه ژوئن، این پنجمین هفته متوالی است که این بازی در جایگاه اول قرار گرفته است. بازی Lego The Incredibles برای سومین هفته متوالی در جایگاه دوم قرار گرفت و The Crew 2 به جایگاه سوم تکیه کرد. فقط سه بازی جدید در بین چهل بازی پرفروش هفته قرار داشتند؛ بازی Train Sim World در جایگاه بیستم، بازی Go Vacation در جایگاه بیست‌وسوم و بازی WarioWare Gold در جایگاه سی‌وهشتم قرار گرفتند.

پرفروش ترین بازی های بریتانیا بازی No Man s Sky به جدول بازگشت

گفته شده که بازی No Man’s Sky با آپدیت جدیدش بهبودهای بسباری یافته است. «پیتر براون» منتقد بازی‌ها درباره آن گفت: «اگر فکر می‌کردید بازی No Man’s Sky در گذشته خوب بود، آماده باشید که از نو تحت تاثیر قرار بگیرید.»

شما می‌توانید جدول بازی‌های پرفروش هفته گذشته را در زیر مشاهده کنید. شایان ذکر است که این جدول فقط شامل فروش‌های فیزیکی است و شامل فروش‌های دیجیتالی نمی‌شود.

  1. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy
  2. Lego The Incredibles
  3. The Crew 2
  4. God of War
  5. Mario Kart 8 Deluxe
  6. Call of Duty: WWII
  7. Grand Theft Auto V
  8. Sonic Mania Plus
  9. Jurassic World: Evolution
  10. Mario Tennis Aces
منبع :Gamespot

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید