امروز : ﺳﻪشنبه, 31 مرداد 1396
تماشا کنید تریلری از اولین بسته های الحاقی رایگان بازی Gears of War 4 منتشر شد
3/42 امتیاز از 12 رای
 لپ تاپ  |     |   108

تریلر جدیدی از طرف شرکت مایکروسافت منتشر شده است که جزییاتی درمورد اولین بسته‌های الحاقی و نقشه‌های بخش چند نفره رایگان بازی Gears of War 4 را نشان می‌دهد. نقشه‌های Checkout و Drydock که در واقع در قسمت قبل این بازی وجود داشتند برای بازی Gears of War 4 منتشر خواهند شد. برای کسب اطلاعات بیشتر و تماشای تریلر با گیم‌شات در ادامه این مطلب همراه باشید.

شرکت مایکروسافت اولین بسته‌های الحاقی رایگان بازی Gears of War 4 که شامل نقشه‌های بخش چند نفره می‌شوند را معرفی کرد. نقشه‌های Checkout و Drydock که در اصل متعلق به قسمت قبل این مجموعه بوده‌اند در تاریخ 1 نوامبر (11 آبان) برای بازی Gears of War 4 منتشر خواهند شد. مایکروسافت اعلام کرده است بازیکنانی که سیزن پس 50 دلاری این بازی را خریداری کرده‌اند از آن تاریخ به بعد می‌توانند این نقشه‌ها را به صورت رایگان دریافت کرده و از آن‌ها لذت ببرند.

بقیه بازیکنان برای دریافت و تجربه این نقشه‌ها باید یک هفته بیشتر منتظر بمانند و در تاریخ 8 نوامبر (18 آبان) شروع به دانلود این نقشه‌های بخش چند نفره کنند. همانطور که می‌دانید این نقشه‌ها، اولین بسته‌های الحاقی رایگان بازی Gears of War 4 به حساب می‌آیند و این تازه شروع کار است. شرکت مایکروسافت قصد دارد تا هز ماه دو نقشه جدید را برای این عنوان منتشر کند و قول داده است که درکل 24 نقشه برای بخش چند نفره بازی Gears of War 4 منتشر خواهد شد.

همانطور که قبلا اعلام شده بود، تمامی نقشه‌های چند نفره این بازی به صورت رایگان در اختیار بازیکنان قرار خواهند گرفت، اما اگر بازیکنان بخواهند که آن‌ها را به شکل آفلاین و یا به صورت گروه‌های خصوصی بازی کنند، مجبور هستند تا ان‌ها را خریداری کنند.

در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده از این نقشه‌های Checkout و Drydock (که با جزییات بیشتری نسبت به قسمت قبل طراحی شده‌اند) را تماشا کنید:

علاوه بر این، شرکت مایکروسافت ویدیویی را منتشر کرد که نشان می‌داد شخصیت‌های Killer Mike و EL-P (اعضای گروه هیپ هاپ Run the Jewels) در بازی چگونه طراحی شده‌اند. این اشخاص، در بخش چند نفره و حالت Horde، قابل بازی خواهند بود.

همچنین اعلام شده است که این بازی قرار است به مناسبت فرا رسیدن جشن هالووین، حالت جدیدی را به بازی اضافه کند که در آن شاهد کدو تنبل‌ها و غیره خواهیم بود.

نظرات خود در رابطه با بازی Gears of War 4 و نقشه‌های بخش چند نفره آن را با ما در میان بگذارید.

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید