امروز : پنجشنبه, 22 آذر 1397
ویدئو بلاگی از روند ساخت بازی Twin Mirror منتشر شد
4/00 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   52

بازی Twin Mirror یکی از عناوین آینده‌ی استودیوی «دنت‌ناد اینترتینمنت» (Dontnod Entertainment) است که کمی قبل از E3 2018 رسماً معرفی شد. حال پس از گذشت بیش از یک ماه، این استودیو به همراه ناشر بازی یک ویدئو بلاگ از تهیه و توسعه‌ی این عنوان را به اشتراک گذاشته‌اند.

در این ویدئو شاهد مدیر عامل دانت‌ناد یعنی «اسکار گیلبرت» (Oskar Guilbert) هستیم که به ارائه‌ی اطلاعاتی از بازی Twin Mirror می‌پردازد. این عنوان روایت‌گر داستان فردی به نام سَم است که به خاطر مراسم خاکسپاری دوستش به زادگاه خود برمی‌گردد و همین زمینه‌ساز اتفاقاتی عجیب و غریب برای او می‌شود. با توجه به این ویدئو، دنت‌ناد از چند سال قبل به ایده‌ی ساخت چنین بازی تاریک‌تری رسیده و کار برروی آن را آغاز کرده است.

بازی Twin Mirror تمرکز بسیاری برروی روایت و داستان دارد و داستان آن حول محور تصمیمات و دیالوگ‌های بازی‌باز و نحوه‌ی تعامل او با محیط می‌چرخد. گیلبرت حتی گفته است که این عنوان” آینه‌ی شخصیت بازی‌باز است”. همچنین با این وجود که وی در این ویدئو زیاد به جزئیات گیم‌پلی نپرداخته، به اهمیت جنبه‌ی جست و جو و بررسی بازی اشاره کرده است.

بازی Twin Mirror قرار است در سال 2019 برای پی‌سی و کنسول‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان عرضه شود. 2018 تا به اینجای کار سال شلوغی برای دنت‌ناد بوده از آنجایی که Vampyr و The Awesome Adventures of Captain Spirit را روانه‌ی بازار کرده است و در ماه سپتامبر هم اولین قسمت از عنوان بسیار مورد انتظار Life is Strange 2 را به انتشار می‌رساند.

اکنون می‌توانید ویدئو بلاگ این عنوان را مشاهده کنید:

.namasha-embed{position:relative;display:block;height:0;padding:0;overflow:hidden;padding-bottom:56.25%;} .namasha-embed-iframe{position:absolute;top:0;bottom:0;left:0;width:100%;height:100%;border:0;}

منبع :Dualshockers

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید