امروز : یکشنبه, 28 بهمن 1397
تولید پیش درآمد سریال Game Of Thrones از مهر ماه آغاز خواهد شد
3/00 امتیاز از 1 رای
 علم و دانش  |     |   112

پس از صرف ماه‌ها برای ساخت اسپین‌آف‌های متعدد از سریال Game Of Thrones اکنون شبکه HBO رسما دستور ساخت پیش درآمد این سریال را صادر کرده است.

سریال Game Of Thrones که بسیار موفق حاضر شده است، قرار است که در فصل هشتم خود به اتمام برسد. طرفداران این مجموعه، بسیار مشتاق هستند بدانند که آیا داستان‌های این دنیا پس از اتمام سریال، ادامه خواهد داشت یا خیر. در حال حاضر صحبت‌هایی مبنی بر ساخت چند مجموعه فرعی و یک پیش‌درآمد بر اساس این سریال در HBO مطرح است.

به گزارش Belfast Telegraph، پیش درآمد سریال Game Of Thrones قرار است از ماه مهر در بلفست شروع به تولید کند. این سریال قرار است وقایع هزار سال قبل از آنچه در سریال محبوب Game Of Thrones دیدید را نشان دهد.

تولید پیش درآمد سریال Game Of Thrones از مهر ماه آغاز خواهد شد

جرج آر. آر. مارتین بخشی از این پروژه است و به‌عنوان تهیه کننده اجرایی در درآمد سریال Game Of Thrones حضور خواهد داشت. طبق اطلاعاتی که وب‌سایت اینترتینمنت ویکلی از داستان و اتفاقات سریال پیش درآمد Game of Thrones منتشر کرده، اتفاقات این سریال بدون نام و عنوان هزاران سال پیش از اتفاقات سریال Game Of Thrones جریان دارد. طبق تاریخچه سریال، اتفاقات سریال در دوران طلایی عصر قهرمانان (Age of Heroes) جریان دارد که در آستانه ورود به تاریک‌ترین دوران وستروس است. برخی از شخصیت‌هایی که ممکن است طبق جدول زمانی اتفاقات سریال شاهد حضور آن‌ها در این سریال باشیم، عبارتند از: «برندون معمار» (Bran the Builder) که خاندان استارک را تاسیس کرد و «لن زیرک» (Lann the Clever) که خاندان لنیستر را به‌وجود آورد.

در حالی‌که طرفداران سریال Game Of Thrones منتظر فصل نهایی این سریال‌اند، انتظارات در مورد پیش درآمد این سریال بسیار کم است. فراتر بازیگران تضمین شده جدید و یک جدول زمانی اولیه، طرفداران عموما در تاریکی هستند که چه چیزی در انتظارشان خواهد بود. اکنون که این پیش درآمد به طور رسمی قرار است کار تولید خود را آغاز کند، طرفداران خبرهای بیشتری از آن خواهند شنید.

منبع :Screenrant

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید