امروز : یکشنبه, 28 بهمن 1397
احتمالا نقشه بازی Cyberpunk 2077 از نقشه GTA V بزرگتر خواهد بود
4/00 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   129

اخیرا یکی از اعضای استودیوی CD Project Red به صحبت درباره نقشه بازی Cyberpunk 2077 پرداخته و از عظمت و بزرگی نقشه این بازی صحبت کرده است که به حقایق بسیار جالبی ختم می‌شود. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

بعد از چند سال بی‌خبری از جدیدترین عنوان نقش‌آفرینی استودیوی CD Project Red حالا هرروز، شاهد انتشار اخبار و جزئیات جدید از بازی Cyberpunk 2077 هستیم. یکی از مهم‌ترین سوالاتی که درمورد هر بازی جهان بازی وجود دارد، این است که نقشه بازی تا چه اندازه بزرگ است. به‌تازگی یک منبع ناشناس در استودیوی لهستانی CD Project Red اشاره کرده است که 12 مایل مسیر جاده‌ای در Night City (شهری که وقایع بازی Cyberpunk 2077 در آن جریان دارد) وجود خواهد داشت. اگر بخواهیم میزان بزرگی این عدد را برای شما روشن کنیم، باید اشاره کنیم که بازی محبوب GTA V در مجموع، حدود 8.4 مایل مسیر جاده‌ای دارد. این موضوع می‌تواند به این معنا باشد که نقشه بازی Cyberpunk 2077 از نقشه بازی GTA V بزرگتر است.

بعد از مطرح شدن این شایعه، یکی از اعضای این استودیو به ارائه توضیحاتی درمورد نقشه این بازی پرداخت و اگرچه به صورت شفاف و مستقیم درمورد رقم ذکر شده، صحبتی انجام نداد اما تایید کرد که Night City، شهری بسیار بزرگ، غنی و جذاب خواهد بود.

ما در حال اضافه کردن جاده‌های زیادی به بازی هستیم. اگر پیش‌بینی‌هایی از اندازه نقشه یا طول مسیرهای جاده‌ای بازی شنیده‌اید، باید بگویم که هیچ کدام از این اعداد، دقیق نیستند؛ چراکه ما پیوسته درحال توسعه و اضافه کردن قسمت‌های جدید به بازی هستیم. تنها چیزی که می‌توانم درباره بازی بگویم این است که Night City، بزرگ، پرجزئیات و جذاب است.

با توجه به صحبت‌های بالا، می‌توان پیش‌بینی کرد که رقم ذکر شده برای مسیر جاده‌ای چندان هم دور از ذهن نخواهد بود؛ چراکه اولا استودیوی سازنده، شایعه ذکر شده را به طور کامل تکذیب نکرده است و دوما در صحبت‌های بالا اشاره شد که سازندگان هنوز در حال اضافه کردن محتویات جدید به بازی هستند. پس در بدترین حالت هم می‌توان ادعا کرد که مسیر جاده‌ای این بازی از عنوان GTA V طولانی‌تر است.

احتمالا نقشه بازی Cyberpunk 2077 از نقشه GTA V بزرگتر خواهد بود

اما یکی دیگر از اخباری که درمورد این بازی منتشر شده، مربوط به مصاحبه آدام کیسینسکی (Adam Kiciński) مدیر عامل استودیوی CD Project Red می‌شود. او در این مصاحبه به وضعیت بازی Cyberpunk 2077 اشاره کرد. طبق گفته‌های او، مراحل ساخت بازی طبق برنامه درحال پیشروی است؛ با این حال هنوز کارهای زیادی باقی مانده که باید انجام شوند؛ چراکه سازندگان به دنبال دستیابی به استانداردهای بالایی هستند.

بازی در مرحله تولید قرار دارد. هم‌اکنون تیمی متشکل از حدود 350 نفر در حال توسعه این بازی هستند که بیشترین تعداد کارمند در تاریخ استودیو به حساب می‌آید. همه چیز طبق برنامه پیش می‌رود، اما هنوز کارهای زیادی در پیشرو داریم. زیرا قصد رسیدن به استانداردهای بالایی را داریم. ضمن اینکه از انتظارات بالای طرفداران هم باخبر هستیم. به خصوص بعد از نمایش E3 این بازی. ما به خاطر کیفیت بازی خوشحال هستیم.

در یکی دیگر از بخش‌های این مصاحبه از کیسینسکی درمورد آینده سری The Witcher سوال شد. او اشاره کرد که بازی بعدی این مجموعه، The Witcher 4 نام نخواهد داشت. زیرا داستان گرالت، پروتاگونیست این مجموعه، همیشه به صورت سه‌گانه در نظر گرفته شده است. ضمنا کیسینسکی تضمین می‌کند که دنیای این بازی کنار گذاشته نمی‌شود و یکی از دو پروژه آینده این استودیوی لهستانی مربوط به سری The Witcher است.

سه نسخه اول از مجموعه Witcher به عنوان یک سه‌گانه تعریف شده‌اند. پس ما نمی‌توانیم به سادگی قسمت بعدی این مجموعه را Witcher 4 بنامیم. البته این موضوع بدان معنی نیست که ما مجموعه‌ای را که حدود یک دهه برای خلق آن زحمت کشیدیم و طرفداران زیادی را گرد آن جمع کردیم، رها می‌کنیم. بلکه اتفاقا Witcher یکی از دو اثری است که به عنوان پروژه‌های بعدی استودیو برنامه‌ریزی شده‌اند. متاسفانه امروز نمی‌توانم چیز بیشتری بگویم.

شما می‌توانید صحبت‌های پونداسمیت درمورد دلایل اول شخص بودن دوربین این بازی را در مطالعه کنید. اخیرا هم اعلام شده است که بازی Cyberpunk 2077 یک سیستم پاداش و مجازات خواهد داشت.

بازی Cyberpunk 2077 یک بازی نقش‌آفرینی اول شخص است که در تاریخ نامشخصی برروی سه پلتفرم ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. با توجه به صحبت‌های جدید سازندگان، احتمال داده می‌شود که این بازی تا قبل از سال 2020 عرضه نخواهد شد.

نظر شما چیست؟ آیا نقشه این بازی می‌تواند از بازی GTA V بزرگتر باشد؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع :SegmentnextWccftech

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید