امروز : چهارشنبه, 01 اسفند 1397
قیمت جدید و نحوه فعال سازی بسته های اینترنت همراه اول 16 تیر 97
4/00 امتیاز از 1 رای
 موبایل  |     |   308

بسته های اینترنت همراه اول یا سرویس اینترنت نوترینو در حجم‌ها با قیمت‌های متنوع به مشترکان اپراتور اول ارتباطی کشور ارائه می‌شود. برای اطلاع از قیمت جدید و نحوه فعال سازی بسته های اینترنت همراه اول در 16 تیر 97 با ما همراه باشید.

بسته های اینترنت همراه اول با نام سرویس اینترنت پر سرعت نوترینو به مشترکان این اپراتور ارائه می‌شود. نوترینو، نام تجاری و ثبت شده‌ی سرویس اینترنت نسل سوم (3G)، نسل چهارم (4G) و نسل چهار و نیم (4.5G) اپراتور همراه اول است و مزایای زیادی نسبت به نسل قبلی اینترنت دارد. تکنولوژی نسل‌های گذشته اینترنت مانند 2G، مبتنی بر سرویس مکالمه بود، اما در نوترینو تکنولوژی مبتنی بر سرویس انتقال دیتا است و امکان استفاده از اینترنت با سرعت بالا و ارتباطات چند رسانه‌ای را فراهم می‌کند.

قیمت جدید و نحوه فعال سازی بسته های اینترنت همراه اول 16 تیر 97

با سرویس اینترنت نوترینو، امکان استفاده از خدماتی چون اینترنت پرسرعت، تماس تصویری با کمک نرم افزارهای مربوطه، دانلود ویدیو و امکان دریافت کلیپ‌های تصویری بر روی گوشی، دریافت تصاویر تلویزیونی بر روی گوشی، تبادل حجم زیادی از اطلاعات، دسترسی آسان به اپلیکیشن‌ها، انجام بازی‌های آنلاین و بهره‌مندی پرسرعت از انواع محتواهای ارزش افزوده فراهم می‌شود. امکان استفاده از این سرویس بر روی سیم کارت های دائمی و اعتباری همراه اول وجود دارد و استفاده از آن بدون فعال سازی بسته های اینترنت همراه اول نیز میسر است. برای فعال سازی اینترنت نوترینو کافی است یک پیامک به شماره 8088 ارسال کنید یا کد دستوری #231*10* را شماره‌گیری کنید. همچنین می‌توانید با ارسال پیامک به شماره 8008 تنظیمات اینترنت گوشی خود را دریافت نمایید.

در ادامه می‌توانید انواع بسته های اینترنت همراه اول را به همراه قیمت و نحوه فعال سازی آن‌ها مشاهده کنید:

معرفی بسته های اینترنت همراه اول

بسته های آلفا پلاس با سرعت بدون مرز

بسته های آلفا پلاس، بسته های پرسرعت نوترینو هستند. این بسته‌ها با سرعت بالا امکان استفاده‌ی حرفه‌ای از اینترنت 3G ، 4G و 4.5G را فراهم می‌کنند و تنوع بسیار زیادی برای پاسخگویی به مصارف مختلف دارند. در جدول زیر جزئیات بسته های آلفا+ همراه اول را مشاهده می‌کنید.

قیمت جدید و نحوه فعال سازی بسته های اینترنت همراه اول 16 تیر 97 قیمت جدید و نحوه فعال سازی بسته های اینترنت همراه اول 16 تیر 97 قیمت جدید و نحوه فعال سازی بسته های اینترنت همراه اول 16 تیر 97 قیمت جدید و نحوه فعال سازی بسته های اینترنت همراه اول 16 تیر 97

 • برخی از بسته‌ها علاوه بر ترافیک خریداری شده برای مصرف در طول شبانه‌روز، دارای ترافیک هدیه شبانه نیز هستند که در بازه 2 الی 7 بامداد می‌توانید از آن استفاده کنید.
 • در صورتی که حجم شبانه بسته تمام شده باشد و مشترک در بازه زمانی شب (2 تا 7 بامداد) از بسته های اینترنت همراه اول استفاده کند، ترافیک مصرفی از حجم شبانه‌روزی وی کاسته می‌شود.
 • بسته‌های آلفا پلاس بلند مدت دارای رزرو خودکار هستند، به طوری که هر بسته رزرو خودش است.
 • هزینه خرید بسته های بلند مدت مانند سایر بسته های آلفا پلاس برای مشترکان دائمی بر روی قبض مشترک می‌آید و برای مشترکان اعتباری از شارژ کسر می‌شود.
 • برای مشترکان اعتباری، مبلغ 9 درصد مالیات ارزش افزوده در زمان فعال‌سازی سرویس کسر می‌شود.
 • ترافیک مصرفی در صفحات منتخب داخلی با 50 درصد تخفیف محاسبه خواهد شد.
 • سه مورد از بسته های آلفا پلاس، علاوه بر هدیه شبانه دارای ترافیک هدیه وای فای اول (قابل استفاده در نقاط تحت پوشش وای فای اول) به میزان ترافیک روزانه هستند. به عنوان مثال، بسته ماهانه 1+1 گیگابایتی، علاوه بر 1 گیگابایت ترافیک خریداری شده، دارای 1 گیگابایت ترافیک هدیه شبانه و 1 گیگابایت هدیه وای فای اول است. حجم وای فای اول هر بسته، تنها در نقاط تحت پوشش وای فای اول و با اتصال به شبکه بی سیم WiFiAval امکان‌پذیر خواهد بود. برای اطلاع از نقاط تحت پوشش وای فای اول می‌توانید به وب سایت همراه اول مراجعه کنید.

بسته های ویژه مشترکان جدید

به منظور افزایش رضایت مشترکان جدید اپراتور همراه اول، بسته های اینترنت ویژه این مشترکان از تاریخ 2 دی 1396 ارائه می‌شود. این بسته‌ها فقط مخصوص مشترکان جدیدی است که حداکثر 90 روز از تاریخ فعال سازی سیم کارتشان گذشته باشد و سایر مشترکان قادر به خرید بسته‌ها نیستند. مشترکان جدید می‌توانند در این دوره مجاز 90 روزه به هر تعدادی از این بسته‌ها خریداری کنند.

برای فعال‌سازی این بسته‌ها می‌توانید از طریق یکی از روش‌های زیر اقدام کنید:

 • درگاه #1*100*
 • درگاه #321*10*
 • پرتال و اپلیکیشن همراه من در قسمت خدمات من / اینترنت نوترینو / بسته نوترینو
 • درگاه پیامکی 10 و 8080

برای استعلام بسته‌ها نیز از طریق درگاه #0*100* اقدام کنید.

قیمت جدید و نحوه فعال سازی بسته های اینترنت همراه اول 16 تیر 97 قیمت جدید و نحوه فعال سازی بسته های اینترنت همراه اول 16 تیر 97

بسته های آلفا پلاس شبانه با حجم محدود

بسته های آلفا پلاس شبانه، بسته های اینترنت همراه اول (نوترینو) هستند که با قیمت مناسب، صرفا برای استفاده شبانه در بازه زمانی 2 تا 7 بامداد طراحی شده‌اند.

قیمت جدید و نحوه فعال سازی بسته های اینترنت همراه اول 16 تیر 97

این بسته‌ها در دو صورت به پایان می‌رسند: پایان مدت اعتبار بسته یا پایان حجم شبانه‌روزی بسته. در صورت پایان یافتن بسته، یکی از حالت‌های تمدید خودکار زمانی و یا تمدید خودکار حجمی اتفاق می‌افتند. قابلیت تمدید خودکار زمانی به بسته های ماهانه، 3 ماهه، 6 ماهه و 1 ساله آلفا پلاس مربوط می‌شود که پس از گذشت مدت زمان بسته، به صورت خودکار تمدید می‌شوند. مشترکان می‌توانند با ارسال کد دستوری #8*100* تمدید خودکار را لغو کنند. قابلیت تمدید خودکار حجمی نیز با اتمام حجم روزانه بسته های ماهانه، 3 ماهه، 6 ماهه و 1 ساله فعال می‌شود و مشترکان می‌توانند با ارسال کد دستوری #8*100* این قابلیت را لفو کنند. بسته‌های 1 و 7 روزه دیتا فاقد قابلیت تمدید خودکار حجمی و زمانی هستند.

در صورت به اتمام رسیدن حجم بسته و در صورت تمدید نکردن بسته، مصارف آتی اینترنت مشترک طبق جدول زیر به صورت آزاد محاسبه خواهد شد:

قیمت جدید و نحوه فعال سازی بسته های اینترنت همراه اول 16 تیر 97

قابلیت رزرو بسته

اگر مشترکی بسته‌ی فعال داشته باشد و اقدام به فعال سازی بسته‌ی دیگری کند، بسته‌ی جدید برای وی رزرو می‌شود؛ یعنی پس از اتمام بسته‌ی فعالی، بسته‌ی رزرو برای مشترک فعال خواهد شد. امکان تغییر یا حذف بسته رزرو شده نیز وجود دارد و برای لغو آن می‌توان از کد دستوری #8*100* استفاده کرد.

روش‌های خرید و پرداخت

روش خرید و پرداخت هر یک از بسته های اینترنت همراه اول را در جدول زیر مشاهده می‌کنید:

قیمت جدید و نحوه فعال سازی بسته های اینترنت همراه اول 16 تیر 97 قیمت جدید و نحوه فعال سازی بسته های اینترنت همراه اول 16 تیر 97

اطلاع از وضعیت بسته

برای اطلاع از وضعیت بسته خود، حجم باقی مانده، مهلت اعتبار و بسته رزرو از روش زیر استفاده کنید:

قیمت جدید و نحوه فعال سازی بسته های اینترنت همراه اول 16 تیر 97

بسته های نامحدود شبانه

بسته های نامحدود شبانه، بسته‌های یک روزه، 1 هفته و 1 ماهه نوترینو با سرعت بدون مرز و حجم نامحدود برای استفاده در ساعات مشخصی از شبانه روز به شرح جدول زیر به مشترکان ارائه می‌شود:

قیمت جدید و نحوه فعال سازی بسته های اینترنت همراه اول 16 تیر 97

 • این بسته‌ها برای همه مشترکان اعتباری و دائمی همراه اول قابل استفاده است.
 • بسته‌های نامحدود شبانه فاقد رزرو خودکار هستند.
 • کلیه بسته‌های نامحدود شبانه دارای آستانه مصرف منصفانه مطابق با جدول هستند.
 • مشترکان در یک زمان فقط یک بسته نامحدود شبانه را می‌توانند فعال کنند.
 • اگر مشترک یکی از بسته‌های آلفا پلاس را همزمان با بسته نامحدود شبانه فعال کرده باشد، در ساعات شبانه اولویت مصرف با بسته اینترنت نامحدود خواهد بود.
منبع :mci

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید