امروز : شنبه, 27 بهمن 1397
یانیس آنته توکومپو بر روی کاور نسخه استاندارد بازی NBA 2K19 قرار می گیرد
3/00 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   472

«توکی اسپورتس» (2K Sports) اعلام کرده است که «یانیس آنته‌توکومپو» (Giannis Antetokounmpo) روی کاور نسخه‌ی استاندارد بازی NBA 2K19 قرار خواهد گرفت.

یانیس آنته‌توکومپو که در حال حاضر برای تیم Milwaukee Bucks بازی می‌کند، در سال 2013 و در سن 18 سالگی وارد NBA شد و به مرور خود را به عنوان یکی از آماده‌ترین و قوی‌ترین بازیکنان لیگ ثابت کرده است. وی طی دو فصل گذشته عملکردی عالی داشته و به تیم‌های All-Star و All-NBA Second Team راه پیدا کرده و همچنین، از زمان ملحق شدن به تیم کنونی خود کمک کرده است که در سه فصل به پلی‌آف‌ها برسند.

یانیس آنته‌توکومپو اولین بازیکن بین‌المللی است که برروی کاور NBA 2K قرار می‌گیرد. او که در آتن یونان بزرگ شده است با لقب Greek Freak شناخته می‌شود؛ لقبی که به زادگاه و قد و اندازه‌ی عجیب و غریبش اشاره دارد!

علاوه بر آنته‌توکومپو، قرار است شاهد «لبران جیمز» (LeBron James) برروی کاور نسخه‌ی دیگری از بازی NBA 2K19 باشیم. اوایل ماه گذشته اعلام شد که این بازیکن محبوب روی کاور نسخه‌ی 20th Anniversary Edition قرار می‌گیرد. با وجود اینکه جیمز به‌تازگی قرارداد جدیدی را با تیم Los Angeles Lakers امضا کرده، برروی کاور بازی لباس این تیم را به تن نخواهد داشت زیرا تنها تصویری از سر و چهره‌ی او تهیه شده است.

بازی NBA 2K19 در 11 سپتامبر 2018 مصادف با 20 شهریور 1397 برای پی‌سی و کنسول‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوئیچ عرضه می‌گردد.

یانیس آنته توکومپو بر روی کاور نسخه استاندارد بازی NBA 2K19 قرار می گیرد

منبع :Dualshockers

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید