امروز : جمعه, 03 اسفند 1397
گوگل پیکسل به زودی اپدیتی برای رفع مشکل دوربین دریافت خواهد کرد
3/42 امتیاز از 12 رای
 نرم افزار  |     |   241

از زمانی که گوگل پیکسل و پبکسل XL به بازارها عرضه شدند و کاربران قابلیت خرید آن را پیدا کرده‌اند، برخی از دارندگان این تلفن هوشمند گزارش کرده‌اند که هنگام عکاسی، یک هاله نور در بیشتر عکس‌ها دیده می‌شود که جز جدایی ناپذیر آنها شده است. در حال حاضر تاپیک‌های زیادی در انجمن‌های مختلف پیرامون این موضوع تشکیل شده و کاربران زیادی در مورد آن به بحث و گفتگو پرداخته‌اند.

بسیاری ابراز نگرانی کرده‌اند که مبادا این مشکل، از ایرادات سخت‌افزاری سرچشمه بگیرد و امکان حل‌شدن را نداشته باشد. بر اساس اعلام یکی از مسئولان گوگل در وبسایت Reddit، این ایراد یک مشکل نرم‌افزاری است و به زودی با یک به‌روز‌رسانی حل خواهد شد.

ما در بررسی خود، تعداد زیادی عکس با دوربین گوگل پیکسل و پیکسل XL گرفتیم و با همچین مشکلی روبرو نشدیم. اما وقتی از این موضوع باخبر شدم و به سراغ عکس‌های گرفته شده رفتم، تنها یک مورد را پیدا کردیم که از این مشکل رنج می‌برد. اما صادقانه بخواهیم بگوییم، تصور ما این بود که تعداد زیاد پنجره‌ها و انعکاس نوری که به واسطه آنها تولید می‌شود، باعث ایجاد این هاله نوری شده است. این عکس را می‌توانید مشاهده کنید:

با اینکه ما به این مشکل برنخوردیم، اما گوگل از آن باخبر است و اعلام کرده که به زودی برطرف خواهد شد. پس دارندگان گوگل پیکسل و پیکسل XL باید منتظر یک آپدیت نرم‌افزاری باشند که به وسیله آن، این هاله نوری از عکس‌ها حذف شود.


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید