امروز : جمعه, 03 اسفند 1397
اطلاعاتی از بروزرسان بعدی کنسول ایکس باکس وان منتشر شد
3/50 امتیاز از 12 رای
 نرم افزار  |     |   172

به لطف بروزرسان بعدی کنسول ایکس باکس وان می‌تواند از صدای دالبی اتم در بازی‌ها و ویدیوها پشتیبانی کند. برای کسب ازطلاعات بیشتر با گیم‌شات در ادامه این مطلب همراه باشید.

در مراسم برگزار شده ویندوز 10، خبرهای جدیدی درمورد قابلیت‌های استریم و پخش محتوا به شکل بومی و غیره در رایانه‌های شخصی منتشر شد، اما کنسول بازی مایکروسافت هم در این مراسم بی‌بهره نماند و اطلاعاتی درمورد آن نیز منتشر شده است.

مایکروسافت خبرهای بسیار خوبی برای موسیقی دوستان به اشتراک گذاشته است. بر اساس اعلام این شرکت، از طریق بروزرسانی که در آینده برای کنسول ایکس باکس وان منتشر خواهد شد، این کنسول قادر خواهد بود از طریق پخش کننده بلوری خود صدای دالبی اتم را هم در بازی‌ها و هم در ویدیوها پخش کند.

آقای مایک یارا (Mike Ybarra)، مهندس ارشد ایکس باکس، با ارسال پستی در شبکه توویتر تایید کرد که قابلیت‌های بیت استریم و اتم به ایکس باکس وان اس و ایکس باکس وان استاندارد اضافه خواهند شد. او همچنین تاکید کرد که این گزینه‌های جدید، هم از بازی‌ها و هم از ویدیوها پشتیبانی خواهند کرد.

هنوز مشخص نشده است که بروزرسان بعدی کنسول ایکس باکس وان دقیقا در چه تاریخی منتشر می‌شود و مایکروسافت فقط به بیان جمله «به زودی» بسنده کرده است ، اما بروزرسان بعدی ویندوز 10 که Creators Update نام دارد، در پاییز سال آینده میلادی به صورت رایگان برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد و علاقه مندان می‌توانند آن را در زمان تعیین شده دریافت کنند.

نظرات خود را در رابطه با بروزرسان بعدی کنسول ایکس باکس وان با ما در میان بگذارید.

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید