امروز : چهارشنبه, 23 آبان 1397
اطلاعات جدیدی از بازی Ace Combat 7 Skies Unknown منتشر شد
4/00 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   135

از آخرین باری که خبری از بازی Ace Combat 7: Skies Unknown شنیده‌ایم مدت زیادی می‌گذرد و اکنون تصاویر و اطلاعاتی از این عنوان منتشر شده است.

قبل از هرچیزی سه هواپیمای جدید به نام‌های Fairchild Republic A-10 Thunderbolt II ،Lockheed Martin F-35 Lightning II و Dassault Rafale M carrier برای بازی معرفی شدند. مجله فامیتسو که توانسته به تریلری از بازی دسترسی پیدا کند اعلام کرد که طبیعت و عناصر طبیعی بر روی گیم‌پلی بایز تاثیرگذار هستند و اگر ساعقه به هواپیما برخورد کند، باعث از کار افتادن HUD و کنترل هواپیما می‌شود.

اگر با هوایپما مدت زیادی در ابرها پرواز کنید قطرات آب نه تنها بر روی دید شما تاثیر می‌گذارند، بلکه عملکرد آیرودینامیکی هواپیما را نیز کم می‌کنند. آسمان فقط خطرناک نیست، بلکه زیبا نیز هست و تکنولوژی پیشرفته بازی باعث شده است که با توجه موفعیت شما میران نور به صورت پویا تغییر کند.

همچنین Arsenal Bird نیز در بازی Ace Combat 7: Skies Unknown حضور خواهد داشت و این توانایی را دارد که یک دایره از نور دور خودش ایجاد کند. تهیه کننده بازی، کازوتوکی کونو، در این مورد اطلاعات منتشر نکرد و از طرفداران خواست تا منتظر عرضه بازی باشند تا با این قابلیت آشنا شوند.

کازوتوکی کونو در ادامه بیان کرد که در هشت ماه گذشته استودیو تمام تلاش خود را برای بهبود کیفیت بازی انجام داده است و اکنون بازی در بهترین حالت خود قرار دارد. خبر خوب این است که روز جمعه یک تریلر از بازی منتشر می‌شود که نه تنها بر روی نبردهای هوایی تمرکز دارد بلکه بخش‌های مختلف بازی را نیز نشان می‌دهد.

بازی Ace Combat 7: Skies Unknown قرار است که برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و پی‌سی منتشر شود؛ همچنین این عنوان چندین ماموریت ویژه و انحصاری برای پلی‌استیشن وی‌آر خواهد داشت. استودیو سازنده در ساخت این بازی از موتور بازی‌سازی Unreal Engine 4 استفاده کرده و قصد دارد شبیه سازِ جنگیِ عالی‌ای خلق کند. با این وجود هنوز تاریخ انتشار این بازی مشخص نیست ولی مطمئنا در سال 2018 ما شاهد عرضه این بازی خواهیم بود تا بار دیگر با یکی از بهترین بازی‌های در این سبک ساعت‌ها سرگرم شویم.

منبع :Dualshockers

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید