امروز : یکشنبه, 01 بهمن 1396
جزییات بروزرسان روز هالووین بازی GTA Online منتشر شد
3/50 امتیاز از 12 رای
 بازی  |     |   169

امروز جزئیات بروزرسان روز هالووین بازی GTA Online منتشر شده و قرار است در کنار تمامی محتوای جدید مخصوص به این روز، تمامی خودروهای کلاسیک روز هالویین بازی GTA Online از رویدادهای سال‌های گذشته نیز مجددا در دسترس بازیکنان قرار گیرند. با گیم‌شات در ادامه مطلب همراه باشید.

اول از همه بگویم که رویداد مخصوص روز هالویین بازی GTA Online در روز جمعه 28 اکتبر سال جاری (مصادف با 7 آبان) برگزار خواهد شد. یک موتور سیکلت جدید هم به این مناسبت از طریق بروزرسان مخصوص به همراه Sanctus و یک حالت جدید با نام Lost Vs Damned منتشر خواهد شد.

در حالت Lost Vs Damned بازیکنان بایستی در نقش فرشته‌ها یا شیاطین به مبارزه پرداخته آن هم در حالتی که چرخه روز و شب بازی در هر 60 ثانیه یکبار اتفاق خواهد افتاد.

در حالی که فرشتگان در روز روشن قابلیت‌های تشویقی مانند سلاح‌های بهتر، تجیهزات برتر و سلامتی بیشتر دریافت می‌کنند، هنگامی که شب فرا رسد نوبت به جولان شیاطین بوده و آن‌ها از ویزگی‌ها و قابلیت‌های مخصوصی برخوردار خواهند شد.

در کنار این موارد، استودیو راکستدی قول داده به همراه بروزرسان روز هالووین بازی GTA Online تمامی خودروهای کلاسیک روز هالویین بازی GTA Online از رویدادهای سال‌های گذشته را به بازی بازگرداند، بنابراین می‌توانید شاهد بازگشت ماشین حمل جنازه و دیگر خودروهای مربوط به رویداد سال گذشته باشید.

در رویداد مخصوص روز هالویین بازی GTA Online شرکت خواهید کرد؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید